Чим відрізняються вхідні двері компанії Альфадор

17.01.2021
733
Admin

Чем отличаются входные двери компании Альфадор

*На правах реклами

Від надійності вхідних дверей залежить захист приміщення від несанкціонованого проникнення. Найбільш популярний для виробництва матеріал - метал і дерево. Метал, з якого виготовляються каркас і полотно, повинен володіти міцністю, жорсткістю, стійкістю до фізичних навантажень. Дерев'яне полотно виготовляється з твердих або м'яких порід дерев, до нього пред'являються такі ж вимоги.

Придбати правильно виготовлену вхідні двері можна від надійного виробника, ім'я якого відоме споживачам і має хороші відгуки. Надійні двері цілого ряду відомих брендів реалізує компанія Альфадор, що працює в цій сфері послуг з 2003 р. За цей час фірма обслужила покупців більше 10 тисяч дверей для об'єктів приватного та багатоповерхового будівництва. У Санкт-Петербурзі реалізується багато такої продукції, але вся вона поділяється на прості двері вхідні та двері Альфадор, що відрізняються якісним масивом полотна, протизламними запирающими пристроями і красивою обробкою.

Красивые входные двери

Ціновий діапазон задовольнить будь-якого покупця: від недорогих варіантів для об'єктів, захист яких не вимагає установки складних конструкцій до vip-класу, що забезпечують надійну охорону приміщення від злому. Вхідні та міжкімнатні двері Альфадор можна вибрати в магазинах компанії. Вони розташовані в 5-ти районах Санкт-Петербурга, щоб жителі могли доїхати до найближчого магазину, витративши мінімум часу на дорогу. В магазинах працюють професійні консультанти, що допомагають кожному клієнту зробити оптимальний вибір без зайвих фінансових витрат. Надаються послуги монтажної бригади.

Вибираючи вхідні двері Альфадор, не слід сумніватися в екологічній чистоті матеріалів - товар супроводжується сертифікатами якості. При купівлі металевої вхідних дверей компанія Альфадор радить звертати увагу на такі складові:

  1. Товщина металевого профілю і полотна, кількість ребер жорсткості і їх розташування. Чим більше товщина металу і чим більше встановлено ребер жорсткості, тим міцніше вся конструкція.
  2. Утеплювач. Виробники застосовують мінеральну вату, тирсу натурального дерева, гофракартон, пінополіуретан. Всі вони забезпечують якісну тепло - і шумоізоляцію.
  3. Запірні механізми повинні володіти достатньо високим ступенем секретності. Для очок, ручок, ланцюжків повинні застосовуватися якісні, довговічні матеріали.
  4. Зовнішня обробка повинна бути міцною, вогнестійкої і красивою.

На что следует обратить внимание при выборе входной двери

Всім цим умовам відповідають двері, реалізовані компанією Альфадор. Надається гарантійне обслуговування.

Читайте також: