Чим вигідні і зручні кулери?

17.01.2021
441
Admin

Чем выгодны и удобны кулеры

Кулери - не рідкість в сучасних офісах і будинках. Вони забезпечують нас чистою водою, охолодженою або підігрітою. Деякі моделі також здійснюють газифікацію, озонування цієї рідини. Придбали дані апарати таку популярність завдяки своїм головним якостям - зручність у використанні і економія коштів. Погодьтеся, що простіше простого - підставити склянку і набрати з кулера води потрібної температури, ніж її охолоджувати годинами в холодильнику або гріти в чайнику. Крім того, що кулери економлять наш час, вони ще й бережуть наші гроші.

Обов'язково кулер для води потрібен в офісі, громадському приміщенні (особливо дитячих і медичних установах). Де людям в таких місцях брати питну воду? Природно, ніхто не піде її пити з-під крана в туалеті чи ванній кімнаті. Всі споживачі вже добре засвоїли, що водопровідна вода повинна пройти додаткову обробку, перш ніж її можна буде безпечно вживати всередину. У домашніх умовах для цього ще можна скористатися фільтрами, насадками на крани, а в робочих та громадських місцях це не реально. Видавати кожному службовцю, клієнту по пляшці чистої води - теж не вихід. У кілька разів дешевше і простіше встановити в приміщення підлогові кулери або нх настільні аналоги і мати постійний доступ до питної води потрібної кондиції.

Почему это удобно

Чому це зручно? Тому, що пити зі склянки чи кружки, мати під рукою холодну воду або кип'ячену для чаю, кави набагато приємніше і комфортніше, ніж використовувати для цих цілей багатолітрові пляшки, кип'ятильники, мікрохвильову піч та інші подібні пристосування. Влітку, наприклад, висока потреба в холодній воді. Де її взяти? Поставити пляшки в холодильник і чекати годинами, поки вона охолодитися? Скільки пляшок вмістить у себе звичайний офісний холодильник? Мінімальна кількість, тобто пара співробітників можуть собі дозволити пити холодну воду у спеку, а інші - ні. Між тим, кулер для води набагато простіше вирішує цю проблему. Холодна вода в ньому завжди є і її вистачить на всіх.

Воды хватит на всех

Теж саме стосується окропу-для приготування гарячих напоїв. В умовах офісу часом немає зайвого часу на те, щоб чекати, поки чайник кип'ятимо воду. Тоді як кулер "видасть" її в одну мить, так як наявний в ньому резервуар вже підготував гарячу воду і зберігає її потрібної температури постійно. Людині залишається тільки натиснути на відповідний кран і отримати стільки окропу, скільки йому потрібно для своїх потреб.

Економічні ж вигоди цілком очевидні. Незважаючи на те, що доведеться трохи витратитися на придбання самого апарату, процес його експлуатації цілком окупає себе. По-перше, будуть купуватися багатолітрові бутлі чистої води, що в кілька разів дешевше, ніж бутильована вода з найближчого магазину. По-друге, як підлогові кулери, так і настільні витрачають мінімум енергії у своїй роботі. В-третіх, існують апарати, які суміщають у собі кілька функцій, так як мають вбудовані холодильники, шафи для зберігання витратних матеріалів, харчових продуктів і т. п.

Читайте також: