Що потрібно знати про оренду будівельної техніки

17.01.2021
1 402
Admin

Что нужно знать об аренде строительной техники

  1. Вибір компанії
  2. Оренда або лізинг?
  3. Як орендувати?
  4. Оренда або найм робітників?

Оренда будівельної техникиможет знадобитися в самих різних випадках. Додатковий екскаватор може знадобитися навіть великої будівельної компанії, у якої просто не вистачило технічної одиниці. Купувати техніку часом немає сенсу, а от взяти її на час дуже зручно. Оренда спецтехникистанет також хорошим рішенням для будівельника, який сам працює над якимось конкретним проектом.

Вибір компанії

Выбор компании

Перед тим, як орендувати техніку, треба ретельно придивитися до компаній, які надають такі послуги. Якщо організація досить відома і велика, то все обладнання точно проходить контроль. У маловідомих фірм може статися поломка техніки прямо на місці роботи. Потім такі інциденти доводиться вирішувати замовникові.

Краще відразу перевірити відгуки про компанії. Добре, якщо у майстра є знайомі, які користувалися послугами фірми і мають про неї позитивні враження. Коли планується замовляти відразу кілька типів техніки, то треба знайти організацію, в якій можна відразу замовити всі машини. Інакше потім виникне плутанина з документацією.

Оренда або лізинг?

Аренда или лизинг

Іноді простіше оформити лізинг техніки. Оренда краще тільки у тих випадках, коли техніка потрібно на невеликий період часу. Якщо ж компанія планує працювати з пристроями не менше року, то вже можна задуматися про те, щоб розширити свій технічний арсенал.

Перевага лізингу в тому, що клієнт може в майбутньому викупити кран або екскаватор і отримати його у свою повну власність. Якщо навіть у компанії трапиться щось непередбачене (наприклад, банкрутство), техніку, взяту в лізинг, не віднімуть.

По лізингу пропонуються більш м'які умови розрахунку. Що стосується оренди, то тут розрахунок трохи інший. Він більш строгий і точний. Терміни оренди відразу обумовлюються. Змінити їх буває складно. Лізинг, правда, не підійде приватній особі, якій техніка в принципі, не потрібна. Майстрові буде де її зберігати.

Як орендувати?

Как арендовать

Після того, як компанія-власник вибрано, можна приступати до оренди техніки. Оренда самосваловпроизводится з урахуванням їх місткості та потужності. Якщо не розрахувати, то можна взяти не ту модель машини.

Оренда автовишки вимагає уважного вибору висоти підйомника. Те ж саме можна сказати і про навантажувачі. Оренда фронтального погрузчикачасто проводиться разом з різним навісним обладнанням. Тут треба чітко встановити, які роботи доведеться виконувати техніці такого роду.

Строительная техника

Характеристики крана

Оренда автокрана повинна проводитися тільки з урахуванням його потужностних характеристик. Інакше може виникнути проблема прямо на робочому місці, коли характеристики крана виявляться невідповідними. Оренда бульдозера часто відбувається разом з водієм. Це дуже зручно. Рекомендується брати бульдозер з водієм ще й тому, що робітник буде сам відповідати за техніку.

Маніпулятори і навантажувачі треба брати тільки у надійної компанії, тому що це дуже тонка техніка, яка потребує ретельного догляду. Якщо обслуговування маніпуляторів проводиться не на належному рівні, то машина може дати збій. Оренда маніпулятора вимагає наявності точних даних про характер роботи, яку належить виконувати.

Оренда крана може проводитися для різних цілей. Тому потрібно відразу ж уточнювати довжину стріли крана і його вантажопідйомність. Так само проводиться і оренда навантажувача.

Оренда або найм робітників?

Аренда или найм рабочих

Іноді простіше найняти робітників разом з пристроями, ніж виробляти просту оренду. Це підходить для приватної особи, коли йому елементарно не вистачає робочих рук.

Наприклад, йому можуть знадобитися послуги екскаватора. Також зручно орендувати послуги маніпулятора або навантажувача. Це не буде коштувати занадто дорого. Зазвичай робочий час спеціалістів оплачується або по годинах, або по добі. На більш тривалий строк деякі компанії надають інші варіанти договорів.

Будівельної компанії, звичайно, краще підійде оренда екскаватора навантажувача, ніж найм робітників зі сторони. Але тільки тому, що в організації, швидше за все, є свої професіонали. Що стосується приватних замовників, то тут можливий будь-який варіант, але найм робітників - завжди в пріоритеті. Наприклад, оренда гідромолота приватною особою може бути виправдана тільки в тому випадку, якщо людина вміє керувати такою технікою.

Послуги спецтехніки разом з робітниками надають багато компаній, які також здають техніку в оренду. Послуги автокрана існують сьогодні практично в кожній організації. Їх надають навіть будівельні фірми, у яких простоює обладнання. Послуги навантажувача можна замовити у приватної особи за умови, що за технічний стан техніки відповідатиме власник. Такі приватники, як правило, самі управляють своїми навантажувачами. Це дуже поширена послуга в наші дні.

Читайте також: