Що собою являє побутівка


Что собой представляет бытовка

Побутовки - це конструкції, які використовуються повсюдно. Вони застосовуються вже досить давно на будівництві та для охорони об'єктів, але останнім часом їх стали виробляти за особливою технологією. Сучасна побутівка придбала інший вигляд і нові характеристики.

Побутовки на будівництві


Бытовки на стройке

Будівельні побутівки - це те ж саме, що будівельні вагончики, хоча зовні ці конструкції дуже схожі на будиночки.

Вагончики відрізняються тим, що вони:

  • легкі і без проблем транспортуються;
  • теплі;
  • монтуються досить швидко;
  • можуть перевозитися без демонтажу;
  • здатні вмістити велику кількість робітників.

У побутівок є навіть певні межі в габаритах. Вони, як правило, мають ширину не більше трьох метрів і довжину не більше 12 метрів. Завдяки таким відносно невеликим габаритам вони легко занурюються на транспорт і перевозяться.

Побутовки дуже затребувані на будівництвах. Така споруда дозволяє робочим жити в безпосередній близькості від роботи.

Існує два види побутівок:

  • дерев'яні;
  • металеві.


Деревянная бытовка


Металлическая бытовка

Дерев'яні - самі дешеві і прості. Їх споруджують з дощок. Основні принципи конструкції при будівництві залишаються тими ж. Металеві конструкції подорожче і вимагають більше часу на спорудження. Зокрема, тут буде потрібно ряд інструментів. Але по міцності такі приміщення перевершують дерев'яні.

Металеві бытовкинельзя назвати надто міцними. Блок-контейнерможно досить легко зруйнувати. Але все це - зворотна сторона будівлі легкості.

З чого складається побутівка


Из чего состоит бытовка

У побутовки є каркас, обшивка, дах, а також утеплювач. Утеплюючі матеріали дуже значимі для конструкції, тому що їй доводиться служити і в холодну пору року. При виборі компанії, яка буде коштувати битовку, треба дізнатися, який шар утеплювача, який компанія кладе в конструкцію.

Якщо фірма використовує менше 50 мм утеплювача, то краще вибрати іншу організацію. Оптимальна товщина утеплювального шару - 50 - 55 мм. Тільки в цьому випадку побутівка зможе забезпечити робітників необхідним комфортом. Якщо побутівка вже готова, і в ній тонкий шар утеплювача, то помилку потрібно виправити. Це серйозний недолік.

Каркас побутівки повинен бути досить жорстким. Треба простежити, крім того, щоб він був захищений від корозії. Добре, якщо у корпуса такий захист є. Дах краще выбиать не з чорного металу, а з інших матеріалів. Інакше вона може потекти. Корозія колись була справжнім ворогом таких конструкцій. Сьогодні їх стали покривати спеціальними складами проти агресивних факторів навколишнього середовища.

Продаж побутівок


Продажа бытовок

Побутовки продаються в готовому вигляді. Хоча в деяких випадках клієнти купують матеріали окремо і самі монтують конструкцію. Однак, готова побутівка зручніше. Адже в ній вже приладнані всі комплектуючі.

Можна придбати сьогодні і вживаний конструкцію. При цьому важливо оглянути її і перевірити наявність дефектів. Іноді вони не помітні на перший погляд, а потім проявляються.

Кому потрібно набувати такі конструкції? По-перше, без них не обійтися будівельних та дорожніх компаніям. Побутовки служать в таких організаціях, як місце проживання робітників. Навіть якщо робітники не живуть в битовка, то вони все одно десь повинні відпочивати і обідати.

Побутовки потрібні на стоянках та інших об'єктах, де вимагається охорона. Це ідеальне приміщення для охоронця. Добре побудована побутівка може бути теплою в найхолоднішу пору року. Продаж бытовокдля великих організацій може провадитися за вигідними цінами.

Оренда


Аренда бытовок с доставкой на место

У деяких випадках оренда бытовокнамного зручніше. Наприклад, це актуально для будівельних компаній, які займаються сезонними роботами. Також орендувати битовку можна при будівництві власного будинку. В останньому випадку власник землі зможе якийсь час жити на своїй ділянці і займатися будівництвом, не відчуваючи дискомфорту. У самому справі, не ставити намет на місці будівництва.

Орендувати конструкцію можна і в тому випадку, коли мова йде про одноразових роботах. Якщо компанії належить один раз провести роботу в іншій місцевості, то можна не витрачати кошти на побутовки, а просто взяти будиночки на час. Це не просто заощадить бюджет. В майбутньому фірмі не доведеться думати про те, куди подіти конструкції і як за ними доглядати.

Якщо у компанії є непотрібні побутовки, то немає сенсу тримати обладнання просто так. Достатньо подати оголошення і здати побутовки в оренду. Вони можуть приносити непоганий дохід. Принаймні, фірма виправдає їх зміст.

Побутівка своїми руками


Бытовка своими руками

Битовку можна зробити своїми руками в найкоротший термін. Для цього потебуются матеріали та інструмент. Простіше зробити дерев'яну конструкцію на піщаній подушці.

Робота доступна одній людині. Протягом тижня при повному робочому дні можна побудувати справжню битовку. Правда, така конструкція не так мобільна, як сталева. Однак, вона може цілком стати в нагоді в майбутньому, особливо, якщо мова йде про побутівці на власній ділянці.


Двухъярусные бытовки


Комплекс из бытовок