Де взяти кредит на ремонт

17.01.2021
694
Admin

Где взять кредит на ремонт квартиры

  1. Іпотечний позику
  2. Причини відмови в кредиті
  3. Цільовий кредит

Приходить час, коли в квартирі необхідно зробити капітальний ремонт, бо старий вже повністю прийшов в непридатність. Але на такого роду оновлень як завжди не вистачає потрібної суми грошей. Можна спробувати відкладати на ремонт будинку протягом кількох років. Але за цей період можуть виникнути різні непередбачені витрати, які будуть рухати початок оздоблення вашої квартири на невизначений термін.

Ремонт квартиры

Багато людей стурбовані тим, де взяти кредит на ремонт. Вихід з цієї ситуації простий: необхідно взяти його в банку. Провести фінансування свого довгоочікуваного ремонту можна не тільки з допомогою споживчого кредитування, але і оформити іпотечний позику. Необхідно взяти гроші в борг так, щоб вистачило на оплату послуг оцінювача і потрібний внесок для страхування. Мінімальна сума, яку дають велика частина банків на ремонт квартири, становить близько 20000 рублів, а максимальна 450-500 тисяч. Період, на який можливо отримати дані кошти, становить від року до двох років. Самі гроші можна взяти як у готівковій, так і безготівковій формі. Ставка при отриманні кредиту на ремонт квартири буде становити не менше 13% річних.

Перевагою даного кредитування є те, що для нього не потрібні поручителі.

Іпотечний позику

Ипотечный заем

Більшість банків видають кредитні кошти на ремонт під заставу самої квартири. Даний вид позики умовно прийнято називати іпотечними та його оформлення обходиться позичальникові у кругленьку копієчку. Сума, яка буде видана банком, у максимальному розмірі може скласти близько 78% від вартості самого житла, що ремонтується, і видається такий вид кредиту на термін до 17 років. Не обійтися при такому вигляді позики без спеціальної грошової комісії, яка може скласти 5% від загальної суми.

Причини відмови в кредиті

Причины отказа в кредите

Бувають такі ситуації, коли загальний дохід сім'ї невисокий. В такому випадку більшість банків можуть відмовити у видачі кредиту на ремонт квартири. Дана обставина обумовлена тим, що ніхто з позикодавців не бажає видавати позичку, щомісячні внески за якою будуть становити більше третини зарплати споживача. Але, наприклад, якщо потрібен кредит, сума виплат по якому буде складати практично половину доходу, то банк напевно вам відмовить. В даному випадку вихід тільки один - набрати невеликі позики у різних кредитних організаціях.

Цільовий кредит

Целевой кредит

Отримання так званого цільового кредиту на ремонт своїх заповітних квадратів - це найбільш популярний варіант. Сам позичальник при цьому може розраховувати на низькі ставки. Для даних цілей необхідно буде скласти кошторисний лист всіх витрат і тільки після даних процедур стане можливим укладання договору з будівельною фірмою.

Після завершення ремонту потрібно буде показати повний звіт про виконану роботу з усіма закупівельними чеками.

Також можна спробувати взяти кредит на ремонт свого нерухомості у невеликих приватних організацій. Сам позика буде оформлений швидко, але терміни його повернення будуть становити максимум один рік, так і процентна ставка у них набагато вище, ніж у банку.

Сумма кредита на ремонт

Такий вид кредиту вигідний, якщо його сума становить до 20 тисяч рублів. Але слід дуже обережно підписувати всі договори з подібними організаціями. Адже вас можуть обдурити, написавши приховану комісію, наприклад, дуже дрібним шрифтом. Така комісія може скласти майже половину від необхідної вами суми.

Необхідно заздалегідь навести довідки про організації, в якій ви хочете отримати позику, і дуже ретельно прочитати всю документацію, перед тим як ставити свій підпис.

Якщо грамотно підійти до поставленого завдання отримання кредиту для ремонту квартири або будинку і представити всі докази того, що ви зможете без праці погасити будь позику, то можна без проблем отримати позитивний результат в будь-якому банку.

Читайте також: