Строительные советы

Хочете прикрасити сходи? Подумайте про перилах!


Хотите украсить лестницу - подумайте о перилах!

Дизайну інтер'єру нарешті почали приділяти найсерйознішу увагу майже повсюдно. Навіть ті, хто звик вважати, що це всього-то «пустощі» і непотрібне прикрашення, розуміють, що жити в оточенні функціональної краси приємно і корисно.

Центральним елементом інтер'єру може бути, у принципі, що завгодно - навіть велика кришталева люстра, яка може визначити сам стиль приміщення. Але якщо в будинку є камін або сходи на другий поверх, то вся організація життєвого простору може відбуватися навколо них. Тому цілком природно, що до сходів і камінів пред'являються досить серйозні естетичні вимоги.

Взагалі сходи покликана виконати самі прозові функції - зробити можливим доступ до другого поверху будинку. Але сходи може і помітно прикрасити інтер'єр, зробивши його більш привабливим. Потрібно тільки, щоб сходи була красивою.

Особливості прикраси сходів


Перила и поручни красивой лестницы

Драбина, якою б вона не була, стає значно гарніше, якщо її оформити стильними і оригінальними поручнями і поручнями. Досвідчений майстер-червонодеревець цілком може перетворити всю цю конструкцію і справді один з найпомітніших елементів в інтер'єрі будинку, а витончені перила, які той же майстер може виконати з дерева, будуть для сходів тією самою родзинкою, на яку неодмінно стануть звертати увагу господарі і гості цього будинку.

В принципі, огорожі можуть бути виготовлені з будь-якого доступного матеріалу, мати будь-яку форму та бути оформленими у якому стилі. Тільки потрібно обов'язково стежити, щоб перила і поручні не вносили якогось елемента дисгармонії в загальне оздоблення приміщення. Сходові огородження можуть бути різьбленими або простими, а виготовити їх майстри високої кваліфікації можуть за індивідуальними ескізами, тобто унікальність виробів може бути гарантована.


Лестница с кованными элементами


В першу чергу при влаштуванні перил та поручнів потрібно звертати увагу на тип оформлюваного приміщення. У заміських будинках і міських квартирах у двох рівнях краще всього виглядають, природно, дерев'яні перила та поручні для сходів, виготовлені високопрофесійним краснодеревщиком. А майстерний різьбяр може перетворити просте функціональне виріб в справжнісіньке твір мистецтва. Саме деревина - той самий справжній матеріал, який може ідеально підійти для виготовлення сходів і огорож в житловому будинку. Дерев'яні поручні і поручні добре виглядають і в обстановці кафе або дорогого ресторану.


Красивая резная лестница

руслан 26.09.14 10:41
Раджу цікаво рішення для сходів, розумна підсвічування з датчиками руху.

Статті по темі