Інновації в сантехніки: змішувачі


Инновации в сантехнике - смесители
Зміст:

Сучасні технології виготовлення, а також інженерні ідеї дозволяють добитися вдосконалення сантехнічних елементів. Причому інновації стосуються побутової та інженерної сантехніки. Так, наприклад, продаж душових боксів або душових кабін з інноваціями - це досить поширене явище на сучасному ринку. Вони стають актуальними і застосовуються практично у всіх сучасних квартирах. Удосконалення торкнулися також змішувачів, які отримали можливість економити бюджет мешканців.


Смесители с подсветкой

Що ж стосується конкретних інновацій, то, в першу чергу, слід виділити поліпшену конструкцію і естетику зовнішнього вигляду сучасних змішувачів. Поліпшення також стосується і конструкції. Приїлися двох захватні моделі поступово втрачають свою актуальність, і на їх місце приходять нові одне захватні змішувачі. Вони характеризуються надзвичайною простотою використання: досить підняти ручку догори, тим самим відрегулювавши натиск, а потім вибрати потрібний температурний режим. Якщо ця модель не здатна здивувати своєю технологією, то сенсорні або термостатичні змішувачі не залишать байдужим нікого.


Смесители с сенсорным управлением

Як правило, вони встановлюються у ванній або на кухні. Відмітна особливість конструкції полягає у наявності спеціального інфрачервоного датчика всередині, який спрацьовує лише тоді, коли людина підносить руки до крана. З точки зору економії, ця особливість надзвичайно зручна, оскільки дозволяє економити чимала кількість води. Економія, до речі, здійснюється без участі людини. Дані змішувачі також мають можливість програмування температури води. Людині необхідно заздалегідь виставити бажане значення температури рідини, а змішувач, в свою чергу, буде автоматично підтримувати його. Так можна не турбуватися про те, що дитина ненавмисно обшпаритися.


Смесители с инфракрасными датчиками

Що стосується термостатичних моделей, які також відносяться до ряду інноваційних, то їх конструкція складається з двох рукояток - одна для регулювання напору води; інша - для встановлення значення температури. Слід також відзначити і ще одну приємну робити в конструкції - ефективний фільтр, завдяки якому людина отримує очищену воду, придатну навіть для пиття. Більш ранні моделі також виробляли фільтрацію, однак, не настільки ефективний.

Інноваційні рішення, що стосуються змішувачів, широко використовуються в побуті, а самі моделі можна придбати, відвідавши інтернет-магазин сантехніки в Москві. Природно, їх ефективність і зручність застосування - прекрасне перевагу, однак навряд чи дані технології досягли піку своєї досконалості. Інновації в цій області будуть з'являтися кожні 2-3 роки і вже незабаром актуальні сьогодні моделі стануть зовсім звичайними.