Як орендувати екскаватор


Как арендовать экскаватор

Починаючим підприємцям буває важко відразу придбати всю необхідну техніку, а якщо деякі види робіт проводяться вкрай рідко, то й немає необхідності, так як це тягне додаткові витрати на її утримання і обслуговування. На допомогу таким людям приходять компанії, які здають спеціальну техніку в оренду та надають всі додаткові послуги, типу сервісного обслуговування, ремонту та доставки.

Переваги оренди


Преимущества аренды экскаватора

  • Контроль фінансових витрат. Фіксована вартість оренди дозволяє розраховувати свої можливості наперед.
  • Збільшення продуктивності і прискорення робіт при мінімальних витратах.
  • Немає необхідності у виділенні додаткових ресурсів на ремонт і техобслуговування машин.
  • Випробування орендованої техніки в дії. Після цього можна вибирати певний тип екскаваторів, оптимально підходять для ваших робіт.


Аренда экскаватора

Компанії, що надають послуги оренди екскаваторів, пропонують:

  • Мінімальний термін оренди. Спеціальну техніку можна взяти на один день, що допомагає значно скоротити фінансові витрати та уникнути простою.
  • Максимальний термін обговорюється з менеджером.
  • З орендованою технікою надається досвідчений оператор, що звільняє вас від його пошуку і додаткових витрат.
  • Багато компаній пропонують сервісну підтримку на весь період найму.

Орендуємо екскаватор правильно


Арендуем экскаватор правильно

Перед вибором спеціальної техніки необхідно визначитися з типом майбутніх робіт.

Зверніть увагу! Орендувати екскаватори рекомендується виключно на гірничодобувних підприємствах, в будівельних компаніях або в організаціях, що спеціалізуються саме на цьому.

Пошуки орендодавців стає простим завданням, якщо є доступ в інтернет. У Всесвітній павутині ви зможете знайти бажаний тип техніки, ознайомитися з правилами оренди і подивитися відгуки про компанії. Ви також можете подивитися, яка з компаній надає техніку з можливістю викупу (якщо в цьому є необхідність). Тепер ви знаєте, як орендувати екскаватор правильно!

Різновиди екскаваторів та їх переваги

Екскаватори - універсальна техніка, тому багато компаній роблять акцент на оренді саме цих машин. Спектр виконуваних ними робіт поповнюється з винаходом нового навісного обладнання, тому вони поступово витісняють з ринку іншу техніку.

Гусеничні


Экскаватор гусеничный

Цей вид техніки використовується для копання ґрунту, незалежно від його міцності, розробки скельних порід, навантаження і розвантаження сипучих і негабаритних об'єктів. Також їх широко застосовують для розчищення територій, знесення будівель, риття меліоративних та водовідвідних каналів. З допомогою гусеничних екскаваторів риють довгі і глибокі котловани, мостові переходи та тунелі.

Колісні або на пневмоходу

Такі екскаватори - поєднання плавності рухів, точності і високої працездатності. Ця техніка відрізняється універсальністю, так як може замінити відразу кілька машин. Різниця між гусеничним і колісним екскаватором полягає в тому, що останньому не потрібні додаткові засоби для транспортування. Як орендувати екскаватор, вибравши правильний тип машини, підкажуть фахівці.


Экскаватор на пневмоходу

Переваги колісних екскаваторів складаються в маневреності і великій вибір навісного обладнання, яке дозволяє проводити всілякі роботи максимально ефективно. Також ця техніка володіє високою швидкістю переміщення, чого не можна сказати про гусеничних екскаваторах. Ківш у колісної спецтехніки має великий діаметр, а сама машина - високу вантажопідйомність та потужність.

Екскаватори-навантажувачі


Экскаватор-погрузчик

Використовуються для будівельних робіт, прокладки або реставрації дорожнього полотна, а також при прокладанні каналізаційних і дренажних систем, але основне їх завдання - вантаження матеріалів. Вони можуть завантажувати такі речовини, як: грунт, металеву стружку, камінь, пісок, гірські породи та інші. Також за допомогою навісного обладнання можна проводити транспортування об'єктів, риття траншей і зведення насипів.

Відео

Міні-екскаватори сьогодні користуються особливим попитом. Пропонуємо вашій увазі відеоролик про роботу такого екскаватора.