Як кріпити тримачі для штор


Как крепить держатели для штор

Будь-який інтер'єр без текстильного оздоблення виглядає непривабливо і нудно. Навіть правильний підбір штор, гардин та інших завіс може не принести бажаного результату без дуже важливих функціональних аксесуарів - карнизів та власників, які допомагають ефектно урізноманітнити дизайн текстилю і вирішити безліч додаткових функцій: візуально розширити простір приміщення, забезпечити надходження до нього доступ світла і т. д. Знаючи, як кріпити тримачі для штор, можна самостійно надати інтер'єрного простору новий, оригінальний вигляд.


Держатель для штор

Тримачі для штор - спеціальні функціональні гачки, які використовуються для утримання штор, гардин та інших видів текстильного декору. Фіксуються вони до стіни і найчастіше використовуються як зручне доповнення до затискачів, підхватів і кистях, які допомагають збирати і красиво декорувати вироби з текстилю. Перед тим, як кріпити тримачі для штор, слід визначитися з його моделлю, особливістю конструкції і ретельно підібрати місце розташування вироби. Справа в тому, що сучасні вітчизняні і зарубіжні виробники пропонують великий вибір власників з різних матеріалів, вирішених в найрізноманітніших стилях і напрямках дизайну.

Різновиди тримачі для штор


Разновидности держателей для штор

В залежності від стилістики інтер'єрного простору, дизайну карниза або іншої системи кріплення штор підбираються власники і приймається рішення про їх розміщення на стіні. Адже текстильне оформлення віконного отвору або двері на балкон безпосередньо залежить від навколишньої обстановки. Під декор кімнати, штор і карниза вибираються і власники, як важливий аксесуар, який завжди на виду і відіграє важливу роль у складанні загальної композиції обрамлення вікна.


Держатель для штор комбинированный

За складом матеріалів тримачі для штор бувають:

  • дерев'яні;
  • пластикові;
  • металеві;
  • об'єднані.

В залежності від виду виробу, його конструкції і тяжкості слід підбирати кріпильні елементи. Найчастіше при продажу карнизів до них додаються і власники, а також метизи: шурупи, саморізи і т. д., які оптимально підходять для якісної і надійної фіксації всієї конструкції.


Крючки для штор

Додатково слід звернути увагу модель держателя, який підбирається в залежності від типу штор і їх дизайну. Обов'язково враховується товщина і інші параметри підхватів, функціональних елементів, що сприяють підтриманню текстильних виробів за боком вікна чи двері, і створюють красиву і рівномірну драпіровку полотен. Їх використання позитивно позначається на дизайні приміщення і його освітленості, а також дозволяє задекорувати штори, зробивши їх більш цікавими та різноманітними.

У залежності від перерахованих вище факторів можна вибрати власники наступних типів:

  • гачки;
  • розетки;
  • магнітні розтяжки.

Кожен тип держателя має свої конструктивні особливості і вид кріплення. Розташування їх підбирається в залежності від дизайну текстильних полотен, їх щільності та декоративності.

Закріплення власників


Где крепить держатель

Раніше будь-які види тримачі для штор прийнято було фіксувати в районі підвіконня. Однак сьогодні віконні отвори можуть мати саму різноманітну конфігурацію, до поверхні підлоги або вище його на 30-40 см.

Зверніть увагу! Важливо також враховувати висоту приміщення, ширину вікна і його комплектацію, систему відкривання і провітрювання.

Найпоширеніші способи розташування власників:

  • Традиційний спосіб, на рівні підвіконня.
  • Вище рівня підвіконня. Орієнтовно на відстані 2/3 від площини підлоги.
  • Нижче лінії підвіконня на 20-30 см.

Для штор невеликої довжини (до підвіконня або трохи нижче) власники кріплять вище нижнього краю виробу (20-40 см). Довгі штори мають значно більший простір для підбору місця для підхватів. Слід пам'ятати, що остаточний варіант буде істотно впливати не тільки на зовнішній вигляд віконного отвору, але і всього приміщення.

Зверніть увагу! Чим нижче будуть розташовані підхоплення, тим менше природного світла потрапить в кімнату. Такий прийом зазвичай використовується при не дуже красивому вигляді за вікном або при наявності проблем з рамою.

Можна спробувати кілька варіантів, драпіруя тканина широкими пишними фалдами або легким вигином.


Закрепление держателей

Точне місце розташування власників можна визначити швидко і легко за допомогою звичайної стрічки або готового підхоплення. Достатньо попросити когось із близьких імітувати фіксацію штор до стіни, після розміщення на карнизі. Краще витратити трохи часу і кілька разів приміряти найбільш оптимальне місце для власника, ніж потім переробляти роботу і псувати поверхню стін.


Инструмент для крепления держателя

Кріпитися тримач легко і швидко за допомогою дриля або шуруповерта. Крім свого прямого практичного призначення, правильно розташовані і грамотно встановлені власники будуть служити додатковим прикрасою будь-якого віконного отвору.

Відео

Цей відеоролик може надихнути вас на прикрасу штор в дитячій кімнаті.