Як найняти бригаду для ремонту квартири

17.01.2021
1 240
Admin

Как нанять бригаду для ремонта квартиры

  1. Основні способи вибору бригади
  2. Відео

З необхідністю ремонту квартири рано чи пізно стикається будь-який сучасний людина. Слід зауважити, що якісний ремонт - це досить дороге задоволення, тому вибір людей, які будуть його здійснювати, - це дуже відповідальне і важливе заняття, яке вимагає наявності певного плану дій. Кваліфікована бригада будівельників не зможе відремонтувати квартиру на гідному рівні, тому краще всього відразу переключити свою увагу на професіоналів, після яких відремонтоване житлове приміщення не буде мати потребу в дорогих виправлення неякісно виконаних ремонтних робіт. Існує кілька рекомендацій щодо того, як найняти бригаду для ремонту квартири самостійно.

Основні способи вибору бригади

До першого способу вибору будівельної бригади можна віднести рекомендації ваших друзів, родичів і знайомих. Перевага даного методу полягають в тому, що при бажанні ви можете подивитися і навіть помацати результати роботи рекомендованої вам бригади фахівців. Якщо якість ремонту не викликає нарікань а відгуки попередніх замовників носять виключно позитивний характер - значить, бригаді можна сміливо довірити ремонт житлового приміщення.

Выбор бригады по совету знакомых

Другий спосіб полягає у вивченні рекламних оголошень. При цьому немає необхідності скуповувати всі газети і журнали з оголошеннями, які ви бачите на полицях газетних кіосків. Справа в тому, що більшість оголошень дублюється в різних друкованих виданнях, тому можна сміливо обмежитися парою газет або переглядом оголошень, які розміщені на численних спеціалізованих інтернет - ресурсах.

Під час телефонних розмов рекомендується уточнити наявність портфоліо, яке дозволить вам побачити вже завершені проекти бригади.

Поиск бригады по объявлениям

На наступному етапі вибору треба порівняти переліки робіт, які виконують вподобані бригади, і уточнити їх цінову політику і можливі системи знижок. На практиці прайс-листи конкуруючих будівельних бригад часто істотно відрізняються один від одного, тому краще всього перевіряти вартість кожної роботи окремо.

Потім, якщо дозволяє час, з усіма відповідними бригадами складаються наближені до реальності кошторису майбутніх робіт і уточнюються терміни виконання ремонту. Завдяки такому аналізу досить просто виділити бригаду, що потрапляє під ваші вартісні і тимчасові рамки.

Советы по выбору бригады

На останньому етапі з вподобаної бригадою будівельників укладається договір, в якому обов'язково слід:

  1. Обумовити розмір передоплати. Настійно не рекомендується вносити повну передоплату. У більшості випадків сума авансу не перевищує 30% від загального кошторису витрат.
  2. Призначити бік, оплачивающую і здійснює транспортування будівельних матеріалів разом із вантажно-розвантажувальними роботами.
  3. Визначити сторону, що здійснює винесення будівельних відходів і їх подальше транспортування на звалище. Даний пункт слід обумовлювати особливо ретельно, оскільки будівельне сміття заборонено викидати в стандартні сміттєві баки.
  4. Уточнити, хто буде прибирати квартиру після закінчення ремонтних робіт.
  5. Визначити терміни проведення ремонту.

Якщо ці пункти докладно не обумовити в договорі, то з великою ймовірністю будівельники за їх виконання зажадають додаткову плату, а строки в більшості випадків будуть затягнуті навіть найбільш сумлінними будівельниками.

Заключение договора с ремонтной бригадой

Крім іншого, слід враховувати, що невелика бригада, що складається з двох-трьох чоловік, виконає ремонт дешевше, ніж численна бригада. Однак у цьому випадку час, необхідний для проведення всіх ремонтних робіт, може істотно збільшитися.

Відео

Пропонуємо вам переглянути сюжет з міркуваннями про те, кого краще найняти для ремонту: бригаду або фірму.

Читайте також: