Як оновити інтер'єр кухні своїми руками


Как обновить интерьер кухни

Коли зима змінюється весною, багатьом хочеться, щоб ці приємні зміни відбилися і в будинку. Звичайно, ремонт затівати ніхто не закликає, але освіжити свою фортецю можна і за допомогою оригінальних і доступних кожному речей. Особливо це актуально саме на кухні, тому що більша частина вільного часу представниць прекрасної статі проходить там. Сильний підлогу на рівні підсвідомості вважає кухню найтеплішим місцем у будинку.

Отже, міняти шафки, шпалери і підлоги не обов'язково. Досить вдатися до кількох хитрощів.

Ідеї для оновлення кухні

По-перше, можна змінити штори. Якщо ж цей процес недоступний по якихось причин, можна їх прикрасити аксесуарами, яких в магазинах безліч (метелики, намистини, стрази, пензлики, ґудзики тощо). Важливо відчувати міру. Фіранка - це фіранка, а не новорічна ялинка. Крім того, улюблену штору можна підколоти по-особливому, не як завжди.


Шторы на кухне

По-друге, можна зробити особливий аксесуар своїми руками. Наприклад, старий чемодан, який зберігся ще з радянських часів, з легкої руки може стати і мінібаром. Зовнішню частину можна обклеїти конвертами, марками, листівками (пам'ятайте про почуття міри!), а внутрішню оббити м'якою тканиною (оксамит або вельвет підійде ідеально). Полички теж знадобляться. У такий мінібар можна ставити і пляшки зі спиртними напоями, і келихи під них.

По-третє, немає необхідності міняти меблі. Досить змінити клейонку або скатертину на столі, а стільці задрапірувати чохлами. Переглянути моделі можна на спеціальних сайтах, так і в журналах по дизайну. Якщо раніше ви ніколи не використовували чохли, то це буде абсолютно інноваційне рішення для кухні. Скатертина ж можна вибрати зручну для повсякденної експлуатації.


Скатерть для стола

Крім усього перерахованого вище, оновити дизайн на кухні можна і за допомогою різних декоративних аксесуарів. Зараз у продажу є безліч різних картин, виконаних в єдиному стилі, які можуть непогано виглядати на кухні. Крім того, можна придбати декоративні пляшки (наприклад, з пелюстками троянд, різнобарвним піском, сухостою).


Картины для кухни

Якщо на кухні є кахель, то його можна відновити і освіжити. Для цього не обов'язково міняти плитку, можна придбати трафарети і спеціальну фарбу. Все що необхідно - прикладати трафарет і зафарбовувати його фарбою. Вибрати візерунок можна абсолютно будь-який, який забажаєте. Важливо заздалегідь продумати, який результат хочете отримати в результаті.

Ще одним нововведенням може стати і грифельна дошка. Повісити її можна в будь-який зручний місце, а використовувати за призначенням - писати рецепти, списки справ і продуктів, записки домашнім. Якщо ж купувати дошку немає бажання, то на допомогу прийдуть різноманітні магніти, які кріпляться на холодильник. Писати можна на звичайних аркушах, а фіксувати їх за допомогою магнітів.


Грифельная доска на кухне

Найефективнішим способом оновити інтер'єр кухні своїми руками є спеціальна самоклеюча плівка (всіх кольорів, яких тільки можна побажати), або декупаж (обклеювання старими газетами, листами, фотографіями). Обидва варіанти не дуже витратні грошей, до того ж досить швидкі.

Зверніть увагу! При обклеюванні плівкою важливо зробити все так, щоб під нею не залишилося бульбашок повітря.

При декупажі потрібно знати почуття міри (всі елементи легко кріпляться на звичайний клей ПВА, а потім покривається декількома шарами безбарвного лаку). Старі ручки в більшості випадків можна замінити новими за допомогою звичайної викрутки. Вибирати їх необхідно так, щоб вони вдало поєднувалися з новим стилем меблів на кухні.

Всі описані способи дозволяють оновити дизайн кухні швидко і легко, не витрачаючи занадто енергію і матеріальні засоби.

Відео

Пропонуємо вам подивитися ще один відеоматеріал, присвячений виготовленню стильного кухонного аксесуара.