Як очистити від розчину цегла


Как очистить кирпич от раствора

На сьогоднішній день при будівництві заміського будинку або іншої будови використовується цегляна кладка. Будинок, побудований з цегли, виглядає не тільки солідно, але і достатньо привабливим з естетичної точки зору. Справа в тому, що, замовляючи проект, власник майбутнього будинку може експериментувати не тільки із зовнішнім виглядом будівлі, але і з колірною гамою цегли. Найчастіше можна зустріти особняки, побудовані з червоної цегли, причому він застосовується повсюдно, так як цей матеріал володіє такими характеристиками, як стійкість до зовнішнього впливу, міцність, негорючість, тому цегла чудово підходить для будівництва печей і камінів. При цьому будови з цегли в ряді випадків не вимагають абсолютно ніякої зовнішньої обробки.


Раствор на кирпичной кладке

Часто після закінчення будівельних робіт цегляна кладка залишається у вельми непривабливому стані. Сліди розчину, бруд і пил залишають на цегляній стіні непривабливі розлучення і сліди. В кінцевому підсумку це стає головною проблемою для власника будівлі, так як малосимпатичні плями на цеглі залишають відчуття незавершеності будівництва та неохайність зовнішнього вигляду.

Існує безліч способів, як очистити цегла від розчину. Фахівці виділяють три основні методи очищення цегляної кладки від слідів розчину:

  • механічна чистка жорсткою щіткою, яка дозволяє прибирати залишки цементу і бруду з цегли;
  • миття водою;
  • спеціальна чистка цегельної кладки з використанням різних паст.

Однак ці методи не були хороші, варто звернути увагу на кожен з них окремо, так як не завжди вони бувають прийнятні в різних ситуаціях.

Механічна чистка


Механическая очистка кирпича

Механічна чистка цегли хороша лише в тих випадках, коли мова йде про будівельному кладочном цеглі, так як він досить міцний і не буде пошкоджений навіть від застосування найрадикальніших методів чищення.

Зверніть увагу! Що стосується облицювальної цегли, то тут варто дотримуватися обережності, так як він досить крихкий і інтенсивна чистка може просто її зруйнувати.

Використання водного розчину


Использование водного раствора

Застосування водного розчину також таїть у собі кілька небезпек. Іноді від вогкості на цеглі проявляється зеленуватий наліт цвілі, який легко відмивається водою зі шланга. Однак через деякий час власник будинку з подивом виявить, що плями не тільки не зникли, але і стають все більше.


Очищение водой

Зверніть увагу! Волога - ідеальне середовище для грибка, а при рясної вологому чищенню цвіль потрапляє разом з водою в мікротріщини цегляної кладки, тому фахівці рекомендують використовувати розчин антисептика, який можна придбати в будь-якому будівельному магазині.

Застосування спеціальних паст

Чистка цегли за допомогою паст є найбільш універсальним засобом очищення матеріалу від слідів цементного розчину, так як до її складу включені не тільки інгредієнти, які сприяють швидкому розчиненню забруднень, але і абразивні речовини, які допоможуть повністю видалити все зайве з поверхні стіни. Сама паста легко видаляється звичайною водою, так що процес чищення не займе багато часу.


Средство для удаления раствора

Сліди від фарби, смоли, мазуту та інших нафтопродуктів можна з легкістю видалити за допомогою будь-якого органічного розчинника, а сліди кіптяви з каміна мити звичайним мильним розчином води.


Очищение кирпича от цемента

Варто відзначити, що попередити різні види забруднень іноді буває набагато простіше, ніж потім витрачати довгий час на їх очищення, тому не нехтуйте профілактичними заходами і тоді ваш будинок засяє всіма барвами, уособлюючи солідність і прекрасний смак свого власника.

Відео

Пропонуємо вашій увазі сюжет з рекомендаціями, що стосуються очищення цегли від розчину.