Як побудувати стіну з піноблоків

17.01.2021
4 142
Admin

Как построить стену из пеноблоков

  1. Характеристики:
  2. Укладання піноблоків

Сучасні технології не стоять на місці. Це помітно не тільки, наприклад, з величезної кількості різних варіацій будівельних матеріалів. Новітні технології проникли практично в усі куточки нашого життя.

Будівельний матеріал, іменований пеноблоком, з'явився на ринку вже досить давно. Але він як і раніше зберігає до себе великий споживчий попит. Являє вони собою блок, створений з легкого пористого бетону. Відразу ж виникає законне питання: «Як побудувати стіну з піноблоків?»

Характеристики:

Характеристики пеноблока

Для початку необхідно уважно розглянути експлуатаційні характеристики піноблоку. Цей будівельний матеріал є практично вічним, так як він не схильний до гниття, а запас міцності і надійності в нього, такий же, як і у каменю. З іншого боку, піноблоки абсолютно не бояться вогкості в будинку з піноблоку не треба буде боятися холоду або спеки. Таким чином, стає ясно, що піноблок - це ідеальний матеріал для створення затишного і комфортного будинку.

Ще однією особливістю піноблоку є його невелика вага. Тому, перед початком будівництва будинку, необхідно визначитися з фундаментом. Зрозуміло, що для будівництва стіни з піноблоку не варто створювати потужний фундамент, адже стіна вийде відносно легкою. Так що, на фундаменті цілком обґрунтовано можна заощадити.

Укладання піноблоків

Укладка пеноблоков

Далі, необхідно починати здійснювати кладку пінобетону. Для того, щоб волога не проникала через розчин, необхідно пінобетон укладати на гідроізоляційний матеріал, зазвичай це руберойд.

Перший ряд стіни обов'язково укладається на розчин для того, щоб вирівняти фундамент. Інші ряди стіни укладаються на спеціальний клей для пінобетону. Виготовляється цей клей на місці з сухої суміші, так як укладати блоки необхідно на свіжий шар клею.

Для виготовлення даного клею необхідна мішалка, її можна зробити з ручного дриля. Дуже важливо під час укладання піноблоків в стіну, щоб клей лягав рівномірно, а піноблоки встановлювалися рівне. Якість установки піноблоків можна визначати за допомогою схилу.

Також необхідне зауваження при будівництві стіни з піноблоку полягає в тому, що починаючи з другого ряду кладка піноблоків виконується з допомогою перев'язки.

Для тих, хто не знає будівельного значення слова перев'язка, пояснюємо, що це така установка піноблоків, що стиковий шов ряду, який в даний момент укладається, повинна знаходитися на відстані не менше десяти сантиметрів від стикового шва попереднього ряду. Таким чином, і відбувається будівництво стіни з піноблоку.

Читайте також: