Як правильно вибирати двері з ДСП, ДВП і ПВХ


Как правильно выбирать двери из ДСП, ДВП и ПВХ

Щоб двері прослужили не один рік, до її вибору варто підходити серйозно і відповідально. Вибираючи міжкімнатні двері потрібно враховувати деякі важливі моменти. Обов'язково треба звертати увагу на міцність матеріалу, з якого виконана двері. В даний час найбільшу популярність захопили двері дсп, двп та двері пвх. У даній статті ми розглянемо, як правильно вибрати двері з ДСП, ДВП і ПВХ. Одними із затребуваних вважаються двері, виконані з ДСП.

Двері ДСП


Двери ДСП

ДСП двері виробляють з не особливо цінної деревини, яку далі з допомогою гарячого пресування перетворять в плиту. Варто зауважити, що при виробництві дверей з ДСП застосовують синтетичні смоли. Потрібно виявити, у чому плюси і мінуси таких дверей.

Важливою перевагою даних дверей є - відносно низька вартість. Так що поставити такі двері не потрібно особливих зусиль.

Мінусом даних дверей можна назвати недовговічність і вибору не особливо якісних матеріалів, а також велику вагу. ДВП - це дерев'яна маса, що зазнала пресуванню з натуральними смолами, такими як лігнін. Такий матеріал не піддається деформації і є найбільш безпечним.

Двері ДВП


Двери ДВП

Двері ДВП за вартістю завжди дешевше дверей з натуральної деревини. Отже, простіше встановити двері з деревоволокнистих плит, ніж з натурального дерева. Це буде і дешевше. Матеріал ДВП перед застосуванням облагороджують і пресують спеціальним барвником. Існує кілька різновидів таких дверей, наприклад, засклені, посилені, внутрішні, зовнішні. Потрібно врахувати, що двері ДВП не розбухають від води, а також міцні, тому прослужать тривалий час.

У наш час виробництво не можна уявити без використання синтетичних матеріалів. Саме вони відрізняються значною довговічністю, сверхустойчивостью до вогкості і пошкоджень, а також у них більш низька ціна. Зараз у продажу доступні двері, виготовлені з полівінілхлориду, тобто ПВХ.

Двері ПВХ


Двери ПВХ

ПВХ Двері найчастіше встановлюють на балконах, в офісах, а нерідко й на місці вхідних дверей. Такі двері покриваються полівінілхлоридною плівкою. Вона не токсична і не може запалати. Також плівку відрізняє вологостійкість, світлостійкість, тобто можна не переживати про выцветании на ній нанесеного малюнка.

Двері ПВХ чудово виглядають в сучасному інтер'єрі будинку. Пластик ж є досить легким матеріалом для обробки. Встановлена міжкімнатні двері з даного матеріалу виглядає модно, естетично, а головне - сучасно. Варто відзначити, що двері ПВХ не потребують особливих умовах при зверненні, додаткового догляду і систематичної забарвлення, що в сукупності з тривалим терміном експлуатації завжди дає чудовий результат. Таким чином, двері, виготовлені з матеріалу ПВХ, поєднують в собі безпеку і привабливий зовнішній вигляд, а також вони досить економічні і простоять в приміщенні довгий час. Так що, справа не з легких - вибрати двері. При покупці необхідно звертати увагу на багато нюансів, подивитися на якість своїх дверей, на матеріал, з якого виготовлені двері, виробника, колір, стиль і інше.


Раздвижные двери


ДСП двери


Красивые межкомнатные двери