Як заощадити на ремонті квартири


Как сэкономить на ремонте квартиры
Зміст:

Якщо Ви не можете похвалитися великим досвідом у справі квартирного ремонту, але маєте величезне бажання заощадити на цьому ділі, спробуємо дати Вам кілька порад. Деякі з операцій, що мають місце в квартирному ремонті, не вимагають якого-небудь досвіду, при цьому професійні бригади цілком можуть зажадати за них досить вагому суму.

  1. Процес підготовки житла до ремонтних робіт. Цей пункт допоможе зрозуміти, як заощадити на ремонті квартири. Дійсно, провести звільнення приміщення від предметів меблів і прибрати його під силу кожному господарю, в той час як майстри можуть взяти за цей процес чималі гроші. Щоб здійснити економний ремонт квартири, зверніться до допомоги родичів. Вони ж можуть допомогти, взявши до себе на деякий час найбільш масивні ваші меблеві предмети. Якщо ви самостійно очистіть кімнату, ремонтна бригада зробить вам солідну знижку при виконанні власне ремонтних робіт. Крім того, економія досягається за рахунок того, що по закінченні ремонту квартири своїми руками не виникне потреби в очищенні меблів від скупчень пилу.
  2. Демонтажні роботи - другий пункт, який дозволяє зрозуміти, як заощадити на ремонті квартири. Напевно, вам не складе труднощів власними силами очистити площини стін від старих шпалер, видалити покриття з кахлю, зняти дверні полотна і коробки. Якщо ви вирішите не замовляти вивезення сміття, а будете проводити його самі, ремонт квартири своїми руками обійдеться в ще меншу суму.
  3. Вагомий пункт, здатний допомогти в питанні "як заощадити на ремонті квартири?", полягає у самостійному придбанні всіх матеріалів, потребующихся в ремонті. Дійсно, бригади деколи беруть значну плату за виконання цього етапу. Складіть найбільш точний список матеріалів, їх кількість і відвідайте головні торгові точки будівельного плану. Перевагу віддавайте тим, які не тільки пропонують товар за максимально вигідною ціною, але і беруться за самостійну безкоштовну доставку до житла.
  4. Не потрібно прагнути до придбання найбільш дешевих матеріалів. На їх основі досить важко виконати економний ремонт квартири. Велика частина будматеріалів, які мають невисокий ціновий показник, не відрізняється високими споживчими даними. Приміром, недорогі шпалери на основі паперу дуже важкі прибирання, мити їх неможливо. Дешеві ж клейові склади не дадуть позитивного результату, так як з часом почнуть розходитися шви, так і міцність кріплення буде перебувати на низькому рівні.
  5. Ремонт квартири своїми руками варто засновувати на металевій сантехніці. Наприклад, залізна ванна досить дешева, проста в установці, але має дуже гідні показники.
  6. Як не дивно, в питанні "як заощадити на ремонті квартири?" допоможе придбання паркету. Незважаючи на вражаючу його вартість, міцність дозволить окупити всі витрати багаторазово.
  7. Вибираючи вікна, краще зупиніться на їх пластикової різновиди. Вони не будуть деформуватися від вологого повітря, крім того, вважаються більш нешкідливими, так як вільні від різних токсичних просочень.
  8. Укладення договору з дизайнерським агентством обійдеться вам у копієчку. Таким чином, для економного ремонту квартири, продумайте її інтер'єр в колі родичів.

Якщо ви все-таки зіткнулися з таким етапом ремонту, що не можете виконати самі, намагайтеся пов'язуватися виключно з офіційними будівельними фірмами. Не йдіть на поводу у малих цін, які просять за свою працю приватні ремонтники. Так як договір з ними не укладається, можливості пред'явлення претензій у разі шлюбу не буде.


Экономный ремонт вашего дома или квартиры