Як приховати батарею опалення

17.01.2021
3 052
Admin

Как скрыть батарею отопления

  1. Приховуємо батарею за допомогою екрану
  2. Монтуємо батарею в стіну
  3. Приклади екранів для батарей:

Наявність опалювальних батарей в міській квартирі або котеджі, розташованому за містом, навряд чи буде дивним. У нашій країні опалювальний період часом може розтягнутися на величезний термін в 6 місяців. У більшості ситуацій, батареї розташовуються в нішах, розташованих під вікном або вздовж площин стін, тобто у найбільш помітних місцях.

На жаль, подібне розташування не грає на користь загального дизайну квартири, адже значна частка батарей не відрізняється прекрасними формами і оформленням. У деяких випадках, батареї здатні навіть значно порушити інтер'єр. Саме тому, багато господарів намагаються відшукати метод приховати батарею опалення. Хорошим варіантом може вважатися установка декоративного екрану, який надійно захистить непривабливу батарею, врятує красу домашнього інтер'єру. Крім того, за допомогою екрану можна непогано заощадити, адже відпадає необхідність міняти старі обшарпані батареї на нові, які стоять досить значну суму. Отже, як приховати батарею?

Приховуємо батарею за допомогою екрану

Скрытие батареи экраном

Найпростіший варіант - придбання металевого екрана. Робляться вони методом штампування і фарбуються в білий колір. Звичайно, назвати такий предмет ідеально красивим навряд чи вийде, адже він є серійним і виробляється у величезних кількостях. Натомість, металевий екран варто максимально дешево. Основним мінусом екрану з металу є те, що він здатний підійти виключно для того типу радіатора, для якого призначений. Виграють металеві екрани, крім низької ціни, у високих показниках по тепловіддачі, довговічності і абсолютно стійкості до деформацій при температурних впливах.

Дерев'яні екрани, які покликані приховати батарею опалення, орієнтовані, головним чином, саме на естетичну функцію. Подібний товар виготовляється в майстернях і, як правило, йде в комплекті з меблевим набором або ж виготовляється на замовлення. Стоять дерев'яні екрани чимало, так як вимагають кваліфікованого підходу до процесу складання, а також використання виключно якісної і дорогої деревини, без сучків, смоляних кишеньок і інших вад. Відзначимо й те, що іноді дерев'яний екран може деформуватися від екстремально високої температури або рівня вологості.

Пластикові екрани, як і залізні, відрізняються низькою ціною. Однак, існують твердження, що при підвищеній температурі вони виділяють токсичні речовини, тому застосовувати їх не варто.

Звичайно, проблему того, як приховати батарею, можна вирішити і не звертаючись до фабричної продукції. Наприклад, можна акуратно приховати радіатор шторами з тканини. При цьому, чим легше буде тканина, тим краще вона здатна пропускати тепло.

Можна придбати недорогі металеві екрани і самостійно прикрасити їх: намалювати який-небудь етюд або візерунок. Нарешті, в місці розміщення батареї можна встановити якусь меблеву конструкцію, виготовлену на замовлення.

Монтуємо батарею в стіну

Монтаж батарей в стену

Треба розповісти і про те, як приховати батарею, використовуючи особливий метод монтажу опалення. У цьому випадку радіатори встановлюються не на виду у всіх, а в площині стіни. Звичайно, у цього методу є деякі мінуси, будь то труднощі з процесом ремонту, втрата досить значної кількості теплової енергії, псування стінових покриттів.

Закінчимо розповідь про те, як приховати батарею, самим сучасним і незвичайним способом. Системи водяних теплих підлог допоможуть вам не витрачати зайвий простір житла на громіздкі опалювальні прилади, а за рівнем ефективності ця система і економічності обганяє навіть самі технологічні радіатори з алюмінію і сталі.

Приклади екранів для батарей:

Большой экран для батареи

Белый красивый экран для батареи

Декоративный экран для батареи

Читайте також: