Як поєднати кран з трубою


Как соединить кран с трубой

Самостійно проведення сантехнічних робіт в своєму будинку - це не що інше, як власний внесок у подальше життя. Багато людей не беруться за подібні роботи, так як їм здається, що для цього необхідно володіти спеціалізованими знаннями, але це не так, адже досить чітко слідувати інструкції і тоді все вийде.


Смеситель

З наведеної нижче інформації ви дізнаєтеся, як з'єднати кран з трубою подачі води, а також які інструменти та матеріали вам для цього можуть знадобитися.

Вибираємо змішувач


Выбираем смеситель

Перш ніж ви приступите до роботи, вам необхідно придбати кран. При виборі необхідно дуже ретельно оглянути його, а також перевірити комплектацію всіх необхідних для установки прокладок.

Вибравши той кран, який відповідає всім необхідним вимогам, ви можете приступати до його встановлення. Для цього вам стануть необхідні наступні інструменти:

 • розвідний ключ, необхідний для з'єднання всіх стиків;
 • фум-стрічка для здійснення підмотки, на водопровідні труби;
 • комплект прокладок (зазвичай він продається разом з краном, але іноді його доводиться купувати окремо);
 • муфти в разі, якщо в них є потреба;
 • безпосередньо сам змішувач.

Після того, як ви підготуєте, можете приступати до робіт по установці.

Установка змішувача


Соединяем кран с трубой

 • Перекрийте водопостачання, для цього поверніть крани, розташовані на трубах.
Зверніть увагу! Обов'язково перевірте, чи не надходить вода, відкривши водопровід, тільки після того, як ви переконаєтеся в її відсутності, можете приступати до подальших робіт.
 • Демонтуйте старий змішувач, який з допомогою розвідного або гайкового ключа необхідно акуратно розкрутити, при цьому бажано не пошкодивши. Видаліть всі старі прокладки, якщо є іржа, то постарайтеся позбутися від неї. Якщо у вас немає ніяких спеціальних засобів, то візьміть ганчірку і ретельно протріть різьби.
 • В залежності від того, де ви встановлюєте новий кран, вам може знадобитися вставити його безпосередньо в наявний отвір на раковині, або безпосередньо з'єднувати з трубами, якщо це змішувач для ванної. Якщо ви встановлюєте кухонний кран, тоді перш ніж вставити його в отвір, вам необхідно буде встановити ущільнювальне кільце.


Работа по соединению

 • З нижньої частини раковини надіньте велику гумову прокладку, а також стопорне кільце.
 • Наступним етапом вам необхідно буде закріпити кільце і прокладку безпосередньо до самої раковині, для цього скористайтеся ключем, який у вас є, і просто ретельно все закрутіть.
 • Далі вам необхідно з'єднати шланги, які йдуть безпосередньо від самого змішувача з трубами подачі гарячої та холодної води. Для цього вам також буде потрібно ключ, при цьому, перед тим як ви почнете з'єднання, вам необхідно різьблення на трубах обмотати фум-стрічкою, це потрібно для того, щоб гайка від шланга, краще скрепилась і не дала текти.


Использование фум ленты

 • Якщо ви встановлюєте водопровідний кран у ванній кімнаті, то вам, можливо, доведеться використовувати розвідні муфти. Вони кріпляться безпосередньо до труб водопостачання за допомогою того ж ключа, от тільки іноді необхідно додатково встановлювати гумову прокладку.

Після того, як всі роботи завершені, вам необхідно переконатися у надійності та міцності всіх з'єднань, а робиться це безпосередньо з використанням води. Відкрийте стояки і поступово додавайте воду, не робіть надто сильний напір, так як вся встановлена нова система і може просто не витримати різкого тиску. Нехай вода поллється деякий час, а ви спостерігайте за тим, чи не підтікає чи вона в місцях з'єднання.


Проверка работы крана

Як бачите, все не так складно як здається на перший погляд, а тому з'єднати кран з трубопроводом ви цілком можете самостійно, головне не поспішайте, і виконуйте всі роботи поетапно.

Відео

Пропонуємо вашій увазі відеоматеріал по установці змішувача.