Як заховати газову трубу на кухні

17.01.2021
5 860
Admin

Как спрятать газовую трубу

  1. Варіант перший: ховаємо в трубу меблів
  2. Варіант другий: короб-шафка
  3. Варіант третій: короб для газових труб
  4. Варіант четвертий: стіни з гіпсокартону
  5. Варіант п'ятий: фарбуємо трубу
  6. Варіант шостий: рейлінги
  7. Варіант сьомий: творчість
  8. Відео

Вибираючи варіант, як заховати газову трубу на кухні, пам'ятайте, що в будь-якому випадку ви повинні зберегти вільний доступ до вентилів, що перекриває подачу газу. Ця міра безпеки повинна дотримуватися обов'язково, так як, ідучи з дому, ви завжди повинні перекривати доступ газу до побутових приладів, які не працюють постійно (наприклад, до газової плити).

Варіант перший: ховаємо в трубу меблів

Найкрасивіший, але не найпростіший варіант того, як заховати газову трубу на кухні - це помістити її всередині меблів, виготовленої спеціально на замовлення. У цьому випадку газова труба лише трохи поглине корисний простір навісних шафок, при цьому абсолютно «пропав з виду» на стіні. При цьому шафки повинні розташовуватися суцільним масивом, приховуючи як поява труби на кухні, так і її зникнення в газових приладах.

Скрываем трубу внутри мебели

Якщо ж меблі для кухні ви купили в магазині, самостійно ховати в ній газову трубу не рекомендується, так як велика ймовірність пошкодити її. Можна, звичайно, звернутися в меблеву майстерню і попросити зробити спеціальні отвори в стінках шаф і зняти задні стінки, однак це може обійтися вам дуже дорого (у фінансовому розумінні). В такому випадку краще спробувати інший варіант.

Шафки не повинні тиснути своєю вагою на газові труби. Між ними завжди має залишатися зверху невеликий простір в 5-10 міліметрів, гарантує, що на трубу не чиниться тиск вагою меблів.

Для газового лічильника можна виготовити або замовити спеціальний навісний шафка, підходить під загальний дизайн кухонних меблів.

Варіант другий: короб-шафка

Шкафчик-короб

Короб-шафка, в якому можна приховати йдуть з-під газового котла або колонки можна або замовити в меблевій майстерні або зробити самостійно.

Знизу в газові прилади повинен надходити повітря, тому короб-шафка має бути вже (менше за глибиною), що розташований над ним газовий котел або колонка.

Фасад такого короба-шафки повинен або збігатися за кольором і фактурою з іншими меблями на кухні, або з забарвленням кухонного «фартуха», якщо він знаходиться на одній з ним висоті.

Варіант третій: короб для газових труб

Короб на кухне

Ви також можете заховати труби в звичайний короб, який можна виготовити за аналогією з коробом для ванної кімнати. В якості матеріалу для каркаса можна взяти дерев'яні бруски (з ними легше працювати), а також гіпсокартон, МДФ або фанеру. Зовні такий короб легко обклеїти такими ж шпалерами, як і у всій кухні. Також непогано виглядають короби, зроблені з ламінату або пластикових панелей, які не вимагають додаткової зовнішньої облицювання.

Однак передня стінка короба повинна обов'язково відкриватися, щоб можна було в разі потреби дістатися до газової труби, не ламаючи всю конструкцію. Тому короб буде схожий на короб-шафка, за одним винятком - його розміри дозволяють заховати тільки одну трубу.

Варіант четвертий: стіни з гіпсокартону

Якщо площа вашої кухні дозволяє трохи пожертвувати нею, то сховати газові труби можна за фальш-стіною. У цьому випадку в тому місці, де знаходиться перекрывной вентиль, треба зробити невеликий відкривається люк. Ну а стіну з гіспокартонних можна при бажанні не тільки обклеїти шпалерами, але і облицьовувати керамічною плиткою.

Єдиний недолік таких фальш-стін - це необхідність використовувати спеціальні кріпильні елементи для навішування кухонних шафок. Тому цей процес краще доручити тим, хто вам цю виготовляв меблі, заздалегідь попередивши їх на якій висоті проходить газова труба.

Варіант п'ятий: фарбуємо трубу

Красим газовые трубы

Якщо бажання майструвати короб або шафа для газових труб немає бажання, її можна просто пофарбувати в колір стіни, біля якої вона проходить. Пофарбована таким чином труба не буде привертати уваги, що, в принципі, вам потрібно досягнути.

Варіант шостий: рейлінги

Рейлинги на кухне

Рейлінг - це труба, на яку підвішуються різні кухонні аксесуари. На жаль, використовувати саму газову трубу в таких цілях не можна. Але якщо газова труба проходить у вас під навісними шафками (тобто в зоні «кухонного фартуха»), то ви може закріпити рейлінги (купіть в магазині або зробіть це самостійно) таким чином, щоб труба виявилася між ними і стіною. Вам залишиться лише її пофарбувати або в колір рейлінга, або в колір «фартуха», щоб зробити її ще менш помітною.

Варіант сьомий: творчість

Творчество

Не менш оригінально виглядають газові труби, перетворені в даний художній твір. Найпоширеніший варіант - це імітація гілочок дерева, листя яких намальовані прямо на стіні.

Також можна на газовій трубі відпрацювати техніку декупажу, вибираючи орнамент, підходить під загальний дизайн кухні.

Самовільно переносити газові труби не можна ні в якому разі. Якщо жоден із запропонованих вище варіантів вам не підійшов, зверніться в газову службу і замовте у них проект перенесення газових труб.

Переносити труби вам будуть працівники цієї служби, тому починати цей процес краще під час капітального ремонту кухні.

Відео

Читайте також: