Як встановити москітну сітку


Как установить москитную сетку

Як тільки настає літо, господарі всіх квартир відкривають вікна для доступу свіжого повітря. Однак приємну прохолоду затьмарюють різні комахи, які не дають спокійно спати і кусають протягом всієї ночі. Щоб убезпечити себе від такої неприємності, варто розібратися в тому, як встановити москітну сітку.

Функціональне призначення


Функциональное назначение сетки

Стандартна москітна сітка виконана у вигляді алюмінієвого профілю з натягнутим на ній мелкоячеистым матеріалом. Полотно має сірий колір, який не кидається в очі, при цьому колір профілю аналогічний з кольором вікна.


Сетка от комаров

Москитное полотно виконує кілька функцій:

 1. Захист житла від проникнення комах.
 2. Перешкоду проникненню дрібних рослинних часток, здатних призвести до алергії, а також частики пилу і бруду.
 3. За допомогою сітки ви можете не турбуватися про безпеку ваших домашніх тварин при наявності відкритого вікна.

Характеристика


Характеристики москитной сетки

Москітні сітки мають один істотний плюс - легкий процес догляду. Достатньо пару разів на рік помити полотно м'яким миючим засобом. Зніметься вона також досить просто, тому для догляду не потрібно багато часу.

Сам процес виготовлення і монтажу сітки також не вимагає вкладення надмірних зусиль, або володіння спеціальними навичками та інструментами. Самостійна установка і виготовлення москітної сітки потребує набагато менших фінансових витрат, ніж замовлення в компанії, що встановлює вікна ПВХ.

Монтаж сітки можна виконати на дверний або віконний проріз з будь-якими розмірами. Дана робота не займає багато часу й залежить від складності установки. Для монтажу стандартної сітки рамкової буде потрібно не більше 2 годин.

Технологія монтажу москітної сітки


Технология монтажа москитной сетки

При несправності старої сітки досить замовити таку ж, знявши її точні розміри. Тим більше кріпильна система на самих вікнах вже є. В цьому випадку велику увагу необхідно приділити вибору компанії, якій ви віддасте замовлення. Можна звернутися у фірму, виконала установку вікон, однак набагато дешевше вам обійдеться покупка на оптом складці, який спеціалізується на продажі комплектуючих для виготовляють компаній.

Якщо монтаж вашого вікна припав на зимовий час, є ймовірність того, що москітну сітку просто не включать до замовлення, коли ви будете його оформляти. У цьому випадку виміри необхідно виконувати інакше:

 1. Відкрийте раму, для якої призначається майбутнє москитное полотно.
 2. Виміряйте ширину і висоту відкритого отвору.
 3. Далі до отриманими результатами приплюсуйте 3 см у висоту і 2 в ширину.

Коли замовлення буде готовий, вам повинні видати як саму сітку, так і елементи кріплення для неї. Кріпильні елементи включають в себе дві пари (верхню і нижню).

Зверніть увагу! При установці не переплутайте кріплення: верхня планка значно ширше нижній.

Установка


Расположение москитной сетки

 • Встановіть кріплення знизу так, щоб встановлена в наслідок у нього сітка була розташована на 1,5 см нижче, ніж віконний проріз;
 • Далі зафіксуйте верхні елементи кріплення на рамі. Для визначення їх висоту відміряйте відстань від нижнього кріплення, включаючи висоту самої сітки, і додайте 10 мм;
 • Встановіть раму наступним чином: витягти її назовні через вікно, потім вставити в паз верхнього кріплення, притягніть до себе раму і опустіть в нижній паз.

Для встановлення москітних сіток можна скористатися двома способами кріплення. Розглянемо їх нижче.

Внутрішні кріплення


Внутреннее крепление сетки

Монтаж проводиться наступним чином: візьміть виріб за бічні ручки, заведіть гачки зверху за віконний наплив і підніміть сітку вгору до кінця. Після цього гачки знизу заведіть за наплив рами і опустіть виріб на нижні кріпильні елементи. Далі вирівняйте москитное полотно у віконному отворі.

Зовнішні кріплення


Наружное крепление сетки

Цей спосіб більш надійний і практичний, але більш небезпечний, оскільки для закріплення куточків на шурупи необхідно висунутися за межі вікна. Якщо у вас раніше не було досвіду установки таким способом і ви живете на високому поверсі, доручіть цю роботу фахівцям.

Монтаж проводиться в наступному порядку:

 • Верхні кріплення фіксуються шурупами на відстані 5 см від кожного краю. Використовуються шурупи повинні бути не більше 2 см, в іншому випадку вони впруться у віконну раму.
 • Встановивши верхні кріплення, приступайте до нижніх, для фіксації яких також є два способи:
 1. Підходить тоді, коли є зовнішній доступ до віконного профілю: необхідно взяти виріб, встановити його у верхній кріплення, притягнути сітку до себе і притиснути нижній край до профілю. В цей час інший чоловік повинен зробити відмітку зовні по нижньому краю. З робленою позначці зафіксуйте нижні кріплення шурупами.
 2. У цьому випадку після встановлення верхніх кріплень виміряйте довжину вироби, додайте 2,7 див. Відміряйте загальну довжину від торця кріплення зверху. Зробіть позначку і відповідно їй прикрутіть нижній елемент.

На цьому монтажний процес завершено, і ви можете насолоджуватися свіжим повітрям, не боячись різних комах.

Відео

У цьому відеоролику показаний процес монтажу москітної сітки.