Як утеплити підлогу пінопластом

17.01.2021
4 471
Admin

Как утеплить пол пенопластом

  1. Технологія виробництва пінопласту
  2. Способи утеплення підлоги пінопластом
  3. Утеплюємо дерев'яна підлога пінопластом

Для того щоб ваша квартира відрізнялася справжнім комфортом і приносила вам радість, рекомендуємо дізнатися як утеплити підлогу пінопластом. Пінопласт володіє наступними властивостями: звукоізоляція, а також важлива властивість - це теплопровідність.

Пінопласт являє собою надійний і досить недорогий спосіб утеплення підлоги і на сьогоднішній день є дуже поширеним способом. Пінопласт відрізняється тим, що він дуже легко піддається будь якого впливу, з ним легко і просто працювати. Пінопласт складається з найдрібніших частинок білого кольору, які заповнені повітрям. А всім відомо, що повітря це хороший теплоізолятор природного походження.

Технологія виробництва пінопласту

Технология производства пенопласта

Пінопласт проводиться наступним чином: первинне спінювання гранул ПСВ-С відбувається при обробці парою насиченим і при температурі близько 95 градусів. Наступне спінювання гранул відбувається для того щоб досягти насипної щільності. На наступному етапі потрібно позбутися від вологи, яке є на гранулах, для цього проводиться сушка. Далі відбувається процес вилежування на повітрі, для того щоб повітря могло проникнути всередину гранули. Заключним етапом є склеювання гранул в блок, потрібного розміру і потім ділять даний блок на блоки необхідної довжини.

Якщо ви власник квартири на першому поверсі, то вам необхідно утеплити підлогу пінопластом, товщина якого буде складати 10 сантиметрів. Якщо вами будуть проведені всі необхідні заходи щодо утеплення квартири пінопластом, ви зможете надовго забути, що таке вологість, і як вона може проявлятися, а також її неприємні наслідки.

У квартирах розташованих на другому, третьому і вище поверхах рекомендують використовувати пінопласт, товщина якого становить 5 сантиметрів. Таке утеплення також вирішить всі ваші проблеми, пов'язані з теплоізоляцією і звукоізоляцією.

Способи утеплення підлоги пінопластом

Способы утепления пола пенопластом

При утепленні підлоги пінопластом існує 2 способи, як це можна якісно зробити. Докладно опишемо перший спосіб утеплення підлоги пінопластом: на підлогу в чорновому варіанті укладається лист пінопласту, і після цього роблять стяжку фінішну. Для цього способу укладання рекомендую застосовувати в роботі пінопласт, який володіє підвищеною міцністю, наприклад марка ПСБ-С-35.

Другий спосіб утеплення підлоги пінопластом представляє наступне: в розчин, який застосовується для стяжки, використовувати экстрадированные гранули пінополістиролу. Завдяки цьому ви зможете отримати тепле покриття вашого статі.

Утеплюємо дерев'яна підлога пінопластом

Утепление деревянного пола пенопластом

Якщо у вас дерев'яна підлога, утеплювач слід укладати між лагами. Це необхідно для того, щоб в холодну пору року не залишилося містків.

Монтажною піною, також ще можна використовувати урсу, задувають простір, що є між дерев'яними елементами. Для утеплення дерев'яних підлог рекомендують використовувати таку марку пінополістиролу: ПСБ - С - 15.

Для того, щоб ви відчули у своєму домі справжній і довгоочікуваний затишок і комфорт, необхідно провести всі роботи з утеплення підлоги строго за методиками, з застосуванням якісних матеріалів.

Читайте також: