Як вибрати колір міжкімнатних дверей

17.01.2021
3 572
Admin

Как выбрать цвет межкомнатных дверей

  1. Гармонійність із загальним стилем інтер'єру
  2. Підбір кольору з урахуванням тону підлоги і меблів
  3. Вибір за кольором стін
  4. Міжкімнатні двері в різних інтер'єрах, фото:

Гармонійність із загальним стилем інтер'єру

Гармоничность с общим стилем интерьера

Підбір оптимального кольору дверей для облаштування внутрішніх приміщень неможливий без урахування загальної стилістики інтер'єру. Особливо складно зробити акценти для кімнат, оформлених в різних напрямках дизайну та оброблених у діаметрально протилежні тонах. Основним орієнтиром в такому випадку стає стиль і гамма передпокою, холу або вітальні. Є важливий дизайнерський прийом: однакові по колірній палітрі двері сприяють цілісності і гармонійності сприйняття приміщень.

Двери венге в классическом интерьере

Крім цього слід пам'ятати, що для будь-якої стилістики підходять вироби природних відтінків.

Міжкімнатні двері натуральних тонів естетично виглядають в інтер'єрі, оформленому в стилі Кантрі або Етно. Для традиційного класичного приміщення звичайно використовуються природні тони дуба або сосни, спеціально тоновані в більш глибокі, насичені відтінки. Для додання класичним інтер'єрним убранствам відтінку розкоші і елегантності їх тонують в більш світлі тони або фарбують темним лаком з блиском. Необхідно враховувати, що темні тони дверей роблять навколишній простір більш суворим і стриманим. Світлі кольори привносять в приміщення легкість і легкість, розширюють простір, а білі тони і молочні відтінки відмінно поєднуються з будь меблями та підлогою. Вишукано виглядають світлі, штучно зістарені двері з декоративною інкрустацією, срібної або золотої патиною.

Сучасні стилі Мінімалізм або Хай-тек оформляються дверима світлих, холодних відтінків, без зайвих декоративних елементів і деталей. Стиль Авангард - це поєднання в оформленні полотен яскравих, помітних кольорів, аж до червоного, зеленого і синього. Навіть наличники в таких виробах можуть бути пофарбовані в діаметрально протилежний тон.

Підбір кольору з урахуванням тону підлоги і меблів

Подбор цвета с учетом тона пола и мебели

Професійними дизайнерами часто використовується універсальний прийом - підбір кольору дверей під оздоблення підлоги. Особливо ефектно виглядають такі дерев'яні полотна, якщо підлоги у всіх приміщеннях однієї фактури і колірної гами. Якщо ж підлоги у всіх кімнатах різні, то можна підібрати оптимальний колір, ідеально підходить під різні види обробки. Крім цього, можна вибрати колір дверей у відповідності з палітрою меблів і її текстурними малюнками. Гармонійно виглядають скляні вставки в дверях, ідеально поєднуються з меблевими елементами зі скла.

Вибір за кольором стін

Выбор по цвету стен

Для сміливих людей, які бажають підкреслити свою оригінальність і виділитися, є нестандартне рішення - підбір кольору дверей під оформлення стін. Цей прийом дуже дієвий для інтер'єрних просторів, у яких меблі та підлога кардинально відрізняються один від одного, а оздоблення стін вирішена в однаковій кольоровій палітрі.

Белые двери на фоне пастельно-голубых стен

Красиво виглядають двері нейтральних, бежевих або молочних тонів у будь-яких приміщеннях з однотонною обробкою, особливо якщо їх відтінити білими наличниками з витонченою різьбою. Доповнять такий стилістичний ансамбль плінтуса білого кольору, відмінно гармонують з лиштвами й кольором дверей.

Міжкімнатні двері в різних інтер'єрах, фото:

Выбор тона дверей под обои

Сочетание бежевых стен и коричневых дверей

Двери цвета орех в интерьере спальни

Светлые двери в интерьере светлой комнаты

Смелое цветовое решение для современного интерьера

Сочетание цвета дверей и мебели

Белая дверь на фоне ярких стен

Читайте також: