Як вибрати бетономішалку

17.01.2021
5 507
Admin

Как выбрать бетономешалку

 1. Види бетонозмішувачів
 2. Місткість бетономішалок
 3. Електричні і механічні різновиди
 4. Як вибирати
 5. Оренда

Бетономішалка необхідна для змішування цементу з іншими компонентами. Жодне будівництво не обходиться без бетонозмішувача. Перед тим, як купувати пристрій, треба його правильно вибрати. Краще вибирати агрегат з урахуванням того, що він знадобиться не на один раз.

Види бетонозмішувачів

Бетономішалки бытовыебывают двох видів:

 • гравітаційної дії;
 • примусової дії.

Бетономешалка гравитационная

рис. Гравітаційної дії

Гравітаційні бетонозмішувачі працюють наступним чином:

 1. Спочатку всередину контейнера завантажується суміш.
 2. Контейнер закривається.
 3. Барабан (контейнер) крутиться, благодая чого інгредієнти всередині перемішуються.

Агрегати примусової дії мають одну особливість - лопаті. Саме лопаті розмішують суміш в таких пристроях.

Бетономешалка принудительного типа

рис. Примусового типу

Кожен вид бетонозмішувача має свої переваги і недоліки. Пристрої підрозділяються не тільки за принципом дії, але і за іншими характеристиками.

Місткість бетономішалок

Размер бетономешалки

При виборі бетонозмішувача треба обов'язково враховувати його місткість. Якщо бути точним, то покупцеві необхідно встановити, яка кількість готової суміші можна отримати від одного замісу.

Як правило, побутові конструкції підрозділяються на три види.

 1. Перший тип бетономішалок вміщує в себе трохи суміші, тому кількість готового розчину тут не перевищує 100 кг.
 2. Другий вид агрегатів дає можливість виробляти до 120 - 150 кг суміші.
 3. До третьої різновиди агрегатів належать ті змішувачі, які дозволяють виробляти понад 150 кг бетону.

Існують, звичайно, і більш місткі пристрої, проте, в побуті вони зазвичай не застосовуються.

При покупці треба пам'ятати одне просте правило, яке зазвичай не враховують споживачі. Обсяг готової суміші становить дві третини від загального обсягу бетономішалки. Тобто якщо змішувач має об'єм 150 кг, готового цементу приблизно 100 кг. Виробники і продавці трохи завищують показники місткості, тому це правило треба пам'ятати спочатку, вирушаючи за покупкою.

Електричні і механічні різновиди

Бетономішалки можуть бути електричними або ручними. Перша різновид дуже зручна, тому що звільняє руки майстра і дає йому можливість відпочивати або займатися іншими справами.

Электрическая бетономешалка

рис. Електрична бетонозмішувач

При купівлі механічних бетономішалок доведеться працювати вручну. Якщо потрібен великий об'єм суміші, то в деяких випадках навіть доведеться наймати працівників. Краще відразу купувати електричний варіант пристрою і не мучитися.

Ручной бетоносмеситель

рис. Бетономішалка ручна

Як вибирати

Выбор бетономешалки

Потрібна майстру бетономішалка электрическаяили бетонозмішувач ручний, в будь-якому випадку є ще цілий ряд характеристик, які доведеться врахувати. Мова йде про міцнісних властивостей агрегату.

Відомо, що з усіх пристроїв саме бетономішалки піддаються найбільшим навантаженням. Вони повинні добре протистояти морозам, спеки, абразивних та інших механічних впливів.

Також при виборі треба врахувати вага агрегату. Бетономішалка повинна бути досить легкою для свого об'єму. В роботі агрегат не повинен сильно шуміти. Ціна на бетоносмесительво чому залежить саме від його характеристик. Що стосується виробника такої техніки, то вартість агрегату європейського виробництва та вітчизняного може бути однаковою.

При виготовленні такого пристрою використовуються подібні технології. Але при цьому одні моделі більш вдалими, ніж інші. Наприклад, пристрої можуть відрізнятися габаритами. Розміри змішувача впливають на зручність переміщення агрегату.

Оренда

Аренда бетономешалки

Якщо агрегат потрібен на короткий час, то є сенс орендувати його. Оренда бетономешалкивыгодна, тому що це буде економічним виходом із ситуації. При оренді можна вибрати необхідний за розмірами агрегат і навіть замінити його в тому разі, якщо буде потрібно трохи інший пристрій.

Вартість оренди змішувача складає від 400 - 500 до 1000 рублів на добу. Ціна розраховується з урахуванням обсягу бетономішалки та її типи. Бажано відразу встановити той тип пристрою, який потрібен, щоб не переплачувати потім. Якщо порівняти вартість покупки з орендою, то останній варіант найбільш видатковий.

Оренда буде цілком виправдана, якщо змішувач потрібен тільки час від часу. Куплене пристрій треба десь зберігати, крім того, воно потребує певного догляду. При оренді всі ці проблеми перекладаються на людей, які здають пристрою. А майстер може лише користуватися ним по мірі необхідності.

Це вирішує одночасно кілька проблем. У власників не простоює обладнання, а орендар не витрачає зайві кошти і звільнений від турботи про техніку. Навіть ремонт арегатов перестає бути проблемою. Якщо майстер змушений постійно працювати на різних проектах, які мають різний масштаб, то він може орендувати бетономішалки відповідного розміру і не турбуватися про те, що обсяг пристрою занадто маленький або занадто великий. Якщо ж майстер сам не знає, куди подіти власний постаивающий агрегат, то він може також віддавати його в оренду.

Читайте також: