Як вибрати комод

17.01.2021
2 214
Admin

Как выбрать комод

 1. Матеріали виготовлення
 2. Конструктивні характеристики
 3. Комод в інтер'єрах
 4. Кілька слів про якість
 5. Створіть собі комод
 6. Комоди фото:

Комод - який зручний для вимови слово, яким називається не менш зручний предмет меблів. Саме так - зручний - воно перекладається з французької. Таку назву комод отримав завдяки своїй функціональності - адже його можна використовувати в якості тумбочки, білизняного шафи, підставки під телевізор або іншої техніки. Комод зі скляним фасадом може замінити собою сервант, а з розташованим над ним дзеркалом він легко перетворюється в трюмо. Встановлений в дитячій він може виявитися зручним місцем для сповивання немовляти і зберігання його «приданого», а пізніше - шафою для дитячих іграшок.

Матеріали виготовлення

Материалы изготовления

Щоб довго не задаватися питанням: «як вибрати комод?» потрібно знати деякі особливості цієї меблів. Як правило, матеріалом для виготовлення комодів служать ДСП або МДФ. Причому, останній більш кращий, оскільки він не містить токсичних речовин - синтетичні клеї, які використовуються у виготовленні МДФ, нешкідливі.

Більш дорогі комоди можуть бути виконані з натуральної деревини.

Комод из натуральной древесины отделанный ручной резьбой

Така меблі часто оздоблена ручною різьбою, на ящики і дверці встановлені красиві, стильні, металеві, іноді з фарфоровими або з натурального каменю вставками, ручки.

Ексклюзивні по дизайну комоди виготовляються з ротанга.

Комод из ротанга

У країнах Південно-Східної Азії, де ростуть ротангові пальми, цей матеріал часто використовується умільцями для виготовлення плетених меблів, ценящейся за її екологічність, красу і надійність.

Конструктивні характеристики

Конструктивные характеристики

Вибір комода залежить і від його розмірів. Купувати слід тільки той, у якого після його установки будуть вільно відкриватися ящики або дверцят. Тому перед покупкою обов'язково потрібно заміряти простір, відведений під цей предмет меблів, а також вільний простір від стіни, в якій буде розташовуватися комод. При покупці обов'язково вимірюється відстань від задньої стінки до краю відкритої дверці, воно повинно бути менше, ніж домашній завмер.

Найпоширеніша модель комода - це варіант з чотирма висувними ящиками, встановленими на всю ширину комода. Але зустрічаються і інші рішення:

 • з відкритою або заскленою верхньою полицею
 • з зовнішніми дверцями і ящиками, що знаходяться усередині;
 • з двома верхніми ящиками, розділені перегородкою.

Комод в інтер'єрах

Комод в интерьерах

Правильно вибраний цей предмет меблів може візуально змінити простір кімнати. Так, високий і вузький комод додасть кімнаті візуальну вертикальність, а широкий і низький - відчуття грунтовності.

Комод може допомогти у вирішенні проблеми порожнього кута. Цю проблему часто намагаються закрити шафою, який тільки захаращує приміщення. Правильне рішення - установка в кутку комода, який не буде тиснути своїми габаритами, тим більше, що речей у нього поміщається не менше, ніж деякі шафи.

Раціональним рішенням може стати використання комода під телевізор. Але встановивши його на стільницю, ви отримаєте варіант «а-ля бабушкіна кімната». Тому, щоб дизайн вашої кімнати був сучасним, телевізор можна розташувати на стіні, а комод, поставивши під ним, перетворити в консольний столик. Краще, якщо він буде на ніжках, а ящики в ньому - невеликі. У них зручно зберігати диски, плеєри, 3D-окуляри і інші мультимедійні засоби.

Комод має вписуватися в приміщення не тільки за формою і розмірами, але ще і за стилем. На ньому можна розташувати горщик з кімнатною рослиною, вазу з квітами, дорогі вашому серцю фотографії в красивих рамках.

Кілька слів про якість

 • Обов'язково зверніть увагу на ящики. Встановлені на спеціальні ролики вони повинні висуватися легко, плавно і безшумно. Добре, якщо кожен ящик оснащений доводчиком, тоді він буде засуватися самостійно при найменшому натисканні на нього;
 • Не купуйте комод з тонкою задньою стінкою, під вагою речей в ящиках вона з часом прогнеться. Мінімальна товщина задньої стінки - 5 мм;
 • Засунутий ящики повинні щільно примикати до задньої стінки і упиратися на планку, щоб навантаження на бокові стінки була менше;
 • Фасадна частина комода не повинна мати щілин, ящики або дверцят повинні щільно закриватися;
 • Зовнішня поверхня комода повинна бути гладкою, добре обробленою.
 • Обов'язково перевірте наявність фурнітури, її комплектність та якість роботи замків.

Створіть собі комод

При сьогоднішньому розмаїтті меблів завжди можна підібрати собі саме те, що потрібно, варто лише серйозно зайнятися пошуками. У самому крайньому випадку зверніться в меблеву майстерню, де у вас буде можливість замовити меблі за своїм власним проектом. І тоді ви отримаєте єдиний у світі, ексклюзивний комод, який втілить в собі всі ваші ідеї і буде радувати вас своєю унікальністю!

Интересный дизайнерский комод

Комоди фото:

Необычный комод под стиль интерьера

Красивый белый комод

Комод с разнообразием шкафчиков

Читайте також: