Як вибрати піддон для душової кабіни

17.01.2021
5 056
Admin

Как выбрать поддон для душевой кабины

  1. Душові піддони з акрилу
  2. Сталеві піддони для душу
  3. Керамічні піддони для душу
  4. Чавунні піддони для душу
  5. Душові піддони з каменю
  6. Останній критерій вибору піддону

Придбання піддону найкраще приурочити до покупки душової кабіни - тоді ви гарантовано не помилитеся у його формі та розмірах, які повинні повторювати форму і розміри кабіни. Щоб довго не обирати, не знаючи, що купити, треба просто знати, як вибрати піддон для душаили душової кабіни, з яких матеріалів вони виготовляються і наскільки зручні у використанні.

Душові піддони з акрилу

Душевые поддоны из акрила

Сантехніка з акрилу останнім часом все більше завойовує популярність. Дійсно, акрилові вироби дуже практичні і не вимагають особливого догляду. Вони не вбирають бруд, дрібні подряпини практично не видно на глянсовій поверхні, відрізняються легкістю при досить високій міцності, яку забезпечує армування скловолокном або іншими матеріалами.

Безсумнівним позитивним якістю акрилового піддону можна вважати його здатність швидко нагріватися від теплої води і поглинати шум, вироблений водними струменями при попаданні на його поверхню.

Сталеві піддони для душу

Стальные поддоны для душа

Теж вельми поширений вид - це піддони, виготовлені з сталі з емальованою поверхнею. Вони теж швидко прогріваються при попаданні на них теплої води, але при цьому не поглинають, а, навпаки, посилюють шум водяних струменів. Якщо вас це не турбує, то такий піддон цілком годиться для душової кабіни.

Керамічні піддони для душу

Керамические поддоны для душа

Піддони з фаянсу або сан фарфору користуються меншою популярністю, ніж попередні моделі. Хоча в сенсі санітарного догляду вони можуть вважатися ідеальними - легко миються і чистяться, і на них не залишаються подряпини, керамічні піддони мають і мінуси - вони довго нагріваються. Тому кожен раз перед прийняттям душу їх необхідно прогріти теплою водою. На жаль, такий чудовий матеріал, як кераміка, дуже чутливий до удару, тому якщо ви упустите на керамічний піддон що-небудь важке, то він може розбитися.

Чавунні піддони для душу

Чугунные поддоны для душа

Піддони, як і вся сантехніка з чавуну, могли б стати чемпіонами за своїм достоїнствам, якби не високий вагу і така ж висока вартість цих виробів. Не рахуючи цього, чавунні піддони - самі довговічні і найменш вибагливі в експлуатації.

Душові піддони з каменю

Душевые поддоны из камня

Хоч і досить рідко, але все-таки зустрічаються піддони з каменю: як натурального, так і штучного. І ті, й інші перебувають у досить високій ціновій ніші. Експлуатаційні характеристики кам'яних піддонів вище всяких похвал. Купувати такий піддон варто, якщо він добре вписується в дизайн ванної і якщо дозволяють кошти.

Останній критерій вибору піддону

Крім вихідного матеріалу, є ще один нюанс - це глибина піддону. Він може бути самим різним по глибині - від одного рівня з підлогою до нагадує собою ванну - з високими бортиками. Останні рекомендується встановлювати в квартирах, де каналізаційна система стара і не пропускає вже так добре зливну воду, як хотілося б.

Читайте також

Вам також може бути цікаво