Як вибрати шліфмашинку

17.01.2021
968
Admin

Как выбрать шлифмашинку

  1. Важливі нюанси для покупки шліфмашини
  2. Додаткові критерії
  3. Відео

В процесі будівництва або ремонту настає період оздоблення поверхонь, в ході якого відбувається очищення, шліфування або полірування. Більш того, цього етапу не уникнути і під час дрібних ремонтних робіт, таких як укладання підлогового покриття, або фарбування автомашини.

Выбор шлифовальной машинки

Щоб зробити цей процес максимально зручним, можна скористатися кутовий шліфувальною машиною, яку також називають " болгаркою. Однак перед тим, як вибрати шліфувальну машину, варто вивчити деякі моменти.

Важливі нюанси для покупки шліфмашини

Угловая шлифмашинка

Спочатку варто визначитися з видом болгарки, які бувають побутовими і професійними. Їх відмінності в тому, що побутові прилади мають диск діаметром від 11,5 до 12,5 см і підходять для роботи в домашніх умовах. Вони характеризуються невеликою потужністю і коротким строком безперервного процесу.

Бытовая шлифмашинка

У свою чергу професійні болгарки більш потужні, здатні працювати тривалий час і мають диски діаметром 15-18 див. Крім того існують промислові інструменти, які мають велику потужність, високу ціну, але при цьому можуть функціонувати на протязі декількох днів з застосуванням великих дисків. Більш того, якщо в процесі роботи з цим приладом відбудеться збій електрики, він відключиться автоматично, що важливо для вашої безпеки.

Додаткові критерії

Критерии выбора шлифмашинки

Правильний вибір шліфмашини неможливий без урахування її технічних параметрів:

  • Гранично допустимий діаметр диска (із збільшенням розміру збільшується глибина розрізу).
  • Швидкість обертання (вона повинна дорівнювати 80 метрів в секунду). Тобто чим більше розмір диска, тим повільніше повинна бути швидкість його обертання, тому більшість інструментів мають регулятор швидкості, який дозволяє спрощувати процес шліфування і зачистки.
  • Потужність, яка збільшується в залежності від діаметра дисків. Відповідно, чим вище цей показник, тим надійніше і довговічніше виявиться інструмент.

Советы по выбору шлифмашинки

Візьміть до уваги і кілька додаткових моментів, які полегшать робочий процес:

  • Щоб убезпечити себе, зробіть вибір на користь інструменту, оснащеного системою м'якого пуску, яка дозволяє включати болгарку плавно.
  • Система, що дозволяє підтримувати стабільну кількість оборотів, допомагає утримувати однакову кількість обертання диска, не залежно від ваших зусиль.
  • Також зверніть увагу на систему, яка захищає шліфмашину від випадкового включення.

Опции шлифмашинки

У будь-якому випадку оптимальним є інструмент, за допомогою якого буде зручно виконувати певний вид роботи. Потужність болгарки не повинна бути дуже великою, так і дуже маленькою. Щоб вам було легше, запам'ятайте, що існує три типи потужності: малопотужні (менше 900 Вт), потужні (від 1500 Вт) і середні (менше 1500 Вт). Для придбання шліфмашини, робота якої планується лише в побутових умовах, доцільно віддати перевагу малопотужного приладу.

Виды шлифовальных машинок

Є також і ряд додаткових характеристик, які допоможуть полегшити трудовий процес, наприклад автобалансировка. Вона позбавляє від вібрації і підвищує якість роботи. Крім того, в комплектації повинні бути додаткові заходи захисту для робочого: покриття, що захищає від пилу на статорі; вимикачі з захистом від пилу; подвійне ущільнення корпусу.

Врахуйте, що будь-яка додаткова опція підвищує вартість болгарки, тому перш ніж робити остаточний вибір, визначте для себе найбільш необхідні функції.

Вивчивши всю цю інформацію, ви зможете без праці придбати необхідний інструмент, який зробить ваші ремонтні роботи максимально комфортними.

Відео

Пропонуємо вашій увазі відео, які допоможуть вам у виборі шліфувальної машинки.

Вибираючи недорогу шліфмашинку, в першу чергу варто подивитися в інтернет-мгазинах. Найчастіше в них можна знайти оптимальний варіант болгарки за низькою ціною.

Читайте також: