Як вибрати будівельну компанію


Как выбрать строительную компанию

Сьогодні самостійно побудувати будинок «під ключ» або сучасний котедж завдання не з легких, незважаючи на доступність і великий вибір будівельних матеріалів. Адже слід враховувати, що з'явилися нові технології будівництва, які вимагають спеціальних навичок і устаткування. Тому рано чи пізно стає питання про залучення досвідчених спеціалістів з професійної організації для комплексного індивідуального будівництва. Однак перед тим, як вибрати будівельну компанію, необхідно для себе скласти список пріоритетних питань, на які слід висвітлити в процесі підбору відповідального виконавця.

Ключові переваги професійної підрядної організації


Ключевые достоинства профессиональной подрядной организации

Перед тим як будувати приватний будинок, забудовник розглядає безліч різних варіантів організації будівельних робіт, у тому числі залучення професійної будівельної компанії, яка повинна забезпечити:

  • Високий рівень кваліфікації та спеціалізації. Сьогодні є кілька основних технологій зведення будинків, різних будівель, огорож та інших споруд. Це традиційне будівництво з цегли, монтаж каркасних будівель або монолітних будівель за новітньою технологією «термодім», облаштування дерев'яних конструкцій або полегшених котеджів з газобетону. Тому визначившись з технологією будівництва, необхідно довірити роботи тільки фірмі, яка має великій досвід саме в даному напрямку діяльності.
  • Комплексність робіт. Сучасні компанії повинні обов'язково пропонувати весь комплекс послуг, починаючи з вибору місця розташування будинку на ділянці, проведення геодезичних і геологічних робіт, постачання матеріалів і їх складування, до будівництва «під ключ», включаючи високоякісну обробку та облагородження території.


Выбираем подрядную организацию

  • Координацію будівництва. У замовника робіт після укладення офіційного договору відпадає необхідність продумувати організацію робіт, витрачати свій дорогоцінний час на закупівлю, доставку матеріалів і постійні поїздки на об'єкт. Крім цього, справжні професіонали завжди можуть підказати найоптимальніше рішення поточних проблем.
  • Професійно розраховану кошторисну вартість. Спеціалізована фірма повинна відразу скласти кошторис з орієнтовним розрахунком вартість будинку «під ключ». Бажано, щоб кошторисної документації вказувалися поетапні витрати і терміни виконання всіх стадій будівництва. Це дуже зручно для замовника робіт, так як заздалегідь дозволяє розрахувати фінансування об'єкта та своєчасно контролювати витрати підрядника.
  • Час і гарантії будівництва. Професійна, спеціально акредитована компанія, яка дорожить своєю репутацією, повинна обов'язково в документальному вигляді відобразити дотримання обумовлених термінів та надання гарантії на весь обсяг виконаних робіт.

Технологія підбору будівельної компанії


Технология подбора строительной компании

Ставитися до вибору фірми для будівництва будинку необхідно дуже ретельно і відповідально. Сьогодні існує кілька варіантів вибору будівельної компанії в будь-якому місті: через знайомих, керуючись рекламою в різних інформаційних джерелах, з допомогою Інтернету і т. д. Однак основи пріоритетного вибору наступні:

  • Офіс компанії. Обов'язково потрібно детально вивчити сайт компанії і ще до підписання договору відвідати офіс будівельної організації. Штат фірми, її комп'ютерне оснащення, наявність оргтехніки і в документальному оформленні допуску СРО є гарантією того, що це не фірма «одноденка». Додатково необхідно ознайомитися з портфоліо зданих і поточних об'єктів і відвідати один-два з них.


Визит в офис компании

  • Партнери і постачальники компанії. Слід поцікавитися тим, де і у кого компанія закуповує будівельні матеріали, які дає звітні документи в процесі будівництва, як відбувається транспортування вантажів і разрузочно-навантажувальні роботи. На всі поставляються на об'єкт, матеріали та комплектуючі повинні бути сертифікати якості, обов'язково повинен дотримуватися термін придатності та умови зберігання на всю продукцію. До речі, при великих обсягах робіт необхідно обумовлювати надання знижки не тільки роботи, але і на всі матеріали.
  • Інструменти та обладнання. Будь-який будівельний об'єкт - це комплекс технологічних робіт, які вимагає цілого переліку спеціалізованого обладнання і інструментів. Солідна будівельна компанія повинна володіти власними потужностями для проведення робіт.


Строительная техника компании

  • Договірні відносини. Розробка і складання договору є одним з найбільш відповідальних моментів. В офіційній документації повинні зазначатися всі стадії фінансування будівництва, відповідальність сторін, гарантії на виконані роботи і т. д. Необхідно пам'ятати, що договір має право підписувати тільки директор фірми, і кожна сторінка обов'язково скріплюється підписами сторін та додатково відбитками печатки.