Який фільтр для води поставити

17.01.2021
2 932
Admin

Какой фильтр для воды поставить

  1. Зовнішній фільтр
  2. Фільтр в будинку або квартирі
  3. Хімічна очистка води
  4. Відео

Чистий смачна вода без домішок і запаху нерідко так і залишається лише мрією господині, в той час як з водопровідних труб ллється щось хлорированное і знешкоджене. Звичайно, виходом з положення може стати щоденна поїздка за водою на джерело де-небудь за межами міста в екологічно чистій зоні, далеко від цивілізації. Але якщо такий варіант вас не влаштовує, слід поступити простіше і купити фільтр очищає воду.

Фильтр для воды в доме

Але який фільтр для води поставити, якщо в магазинах їх вибір здатний поставити в безвихідь не тільки за формою і призначенням, але й за якістю результату їх діяльності?

Зовнішній фільтр

Наружный фильтр

Якщо ви живете у власному будинку і користуєтеся водою зі свердловини або колодязя, перший фільтр краще всього поставити саме на подаючої магістралі в будинок. Такий фільтр дозволить позбавити воду від великих сторонніх частинок, не особливо змінюючи її склад, смак і колір.

У цьому випадку не варто сильно коверзувати і вибирати, який фільтр для води поставити - беріть той, для якого змінні картриджі коштують дешевше, так як за якістю вони всі приблизно однакові.

Система очистки воды в доме

Ще краще - встановити поспіль два фільтра: перший (грубої очистки) затримує більші частинки, другий - дрібні. Міняти картриджі в таких фільтрах треба не менше 1 разу на місяць.

Фільтр в будинку або квартирі

Фильтр в доме или квартире

В квартирі також можна поставити фільтр грубої очистки води, якщо ви турбуєтеся про працездатності газового опалювального котла або колонки, а також побутової техніки, такої як пральна або посудомийна машини.

А ось безпосередньо біля крана встановлювати фільтр необхідно в тих випадках, якщо ви використовуєте цю воду для пиття чи приготування їжі. Його завдання - остаточно очистити воду від шкідливих та небезпечних для вашого організму домішок, знизити вміст солей (що додають жорсткість води), знизити кількість розчиненого заліза, поліпшити смак і провести дехлорування (якщо вода подається у ваш будинок або квартиру централізовано).

Вибираючи, який фільтр для води і де поставити, можна орієнтуватися на наступні поради майстрів:

  • На кухні (під мийкою) краще всього встановити дво - або триступеневий фільтр (класичний або з швидкознімними картриджами) з виведенням води на окремий кран - при купівлі орієнтуючись на габарити фільтра, простоту заміни картриджів, термін їх служби і вартість.
  • Перед посудомийної або пральної машиною краще поставити пом'якшуючий фільтр (наприклад, з полифосфатным наповнювачем).

Фильтр-умягчитель

  • Душову кабіну або гидромассажную ванну можна обладнати фільтром на основі іонообмінної технічної смоли (ці фільтри не створюють придатну для пиття воду, тому використовувати їх на кухні не можна).
  • Перед опалювальним котлом або бойлером краще розмістити магнітний пом'якшувач.

Фильтр для душевой воды

  • Безпосередньо в душовій кабіні можна поставити спеціальний фільтр-насадка (він зробить воду безпечною для шкіри і волосся, видаливши з неї хлор).

Фильтр-кувшин

Якщо ви не хочете захаращувати свій водопровід додатково встановленими фільтрами, можете обмежитися фільтром-глеком, який не підключено до системи, а просто ставиться на стіл. Вода в нього заливається вручну.

Хімічна очистка води

Лабораторный анализ воды

Визначити, чи необхідна хімічна очистка води, яка витікає з вашого водопровідного крана, простим прикидыванием «на око» не можна.

Краще відправити воду на аналізи в спеціалізовану лабораторію і лише після отримання результатів вирушати в магазин.

Однак не забувайте, що фільтри, які б вони не були дорогі і якісні, не перетворять воду в «живу», просто очистивши її від непотрібних речовин. На жаль, повторити склад збалансованої джерельної води, збагаченої корисними солями, сонячним світлом і мікроорганізмами, сучасним фільтрів не під силу.

Відео

Це відео допоможе вам у виборі фільтра для очищення води.

Читайте також: