Який плінтус вибрати

17.01.2021
1 739
Admin

Какой плинтус выбрать

  1. Пластикові плінтуси
  2. Ламіновані плінтуси
  3. Шпонований плінтус
  4. Гнучкий плінтус
  5. Дерев'яний плінтус

Вибір плінтуса - дуже важливий момент, оскільки є завершальним штрихом в оздоблювальних роботах. Адже правильно підібраний плінтус зможе перетворити результат будь-якого ремонту.

Який же плінтус краще вибрати з усього різноманіття пропозицій на сучасному ринку?

Призначення плінтуса - приховування технологічного шва та декорування інтер'єру. Отже, дана деталь в ремонті повинна поєднуватися з кольором підлогового покриття.

Плінтуси бувають п'яти видів: пластикові, ламіновані, шпоновані, гнучкі і дерев'яні.

Пластикові плінтуси

Пластиковые плинтусы

Пластикові плінтуси відмінно підходять для ламінату і лінолеуму. Цей вид має низьку вартість, стійкий до зовнішніх умов і не гниє. В даний час це найбільш затребувана різновид плінтуса. Матеріалом для його виготовлення є спінений полівінілхлорид - полімерний матеріал, який дуже стійкий до дії лугів і кислот.

Ламіновані плінтуси

Ламинированные плинтусы

Ламіновані плінтуси підходять тільки для підлог з покриттям з ламінату. При виробництві імітується текстуру цінних порід деревини. Цей вид виглядає набагато природніша пластикового, має велику гнучкість і здатний приховати нерівності стіни. Великий плюс даного плінтуса в тому, що при першій необхідності його можна легко зняти. Так само внизу він має спеціальну проріз для прокладки антенного кабелю. Недолік даного виду - занадто мале число його виробників.

Шпонований плінтус

Шпонированные плинтусы

Шпонований плінтус найкращим чином буде поєднуватися з масивною дошкою і паркетом. Це дуже натуральний будівельний матеріал, що складається з масиву хвойних дерев. Переваги даного виду в тому, що він виготовлений з екологічно чистого матеріалу, володіє хорошою стійкістю до деформацій і дуже поширений на ринку будівельних матеріалів.

Гнучкий плінтус

Гибкий плинтус

Гнучкий плінтус застосовується для обрамлення круглих форм архітектурного дизайну. Роблять даний вид з бука, клена, дуба або ясена. Спочатку раніше перераховані породи деревини обробляють за спеціальною технологією, а потім занурюють у спеціалізовану пластикову упаковку. Після закінчення установки даний плінтус може прийняти абсолютно будь-яку форму. На жаль, асортимент товару дуже обмежений.

Дерев'яний плінтус

Деревянный плинтус

Дерев'яний плінтус найбільш популярний в порівнянні з іншими перерахованими вище його конкурентами. Ідеально підходить до масивної статевої дошки, а так само до паркету і ламінату. Якщо мова йде про підлоговому покритті з дерев'яної дошки, то слід вибирати плінтус такої ж породи дерева, що і підлога.

Одним з найбільш затребуваних дизайнерських рішень є поєднання плінтуса з червоного дерева і паркету. Однак слід звернути увагу на те, що після нанесення лаку даний вид плінтуса поміняє свій первісний відтінок. Для того, щоб визначити колір після покриття лаком, достатньо провести вологою ганчіркою з дерев'яного плінтуса. Деякі види виробляються зі спеціальними отворами для прокладки кабелю. Ці плінтуси дуже благородно виглядають, екологічно чисті, довговічні і дуже міцні.

Виходячи з дуже високої ціни даних плінтусів, їх доцільно встановлювати лише в комбінації з дорогим підлоговим покриттям. Щоб колір плінтуса і статі був однаковий, можна замовити цей вид в комплекті з паркетом.

Как выбрать плинтус

Якщо ви ще сумніваєтеся, який плінтус вибрати, прочитайте кілька важливих загальних порад:

  • Підбирати плінтус потрібно саме під колір підлогового покриття, а не під колір шпалер і інших деталей інтер'єру.
  • Щоб як можна довше зберегти якість кольору плінтуса, необхідно періодично протирати його вологою ганчіркою.

Читайте також: