Строительные советы

Каналізаційні насосні станції для заміських будинків


Канализационные насосные станции для загородных домов

До числа найбільш поширених проблем, які доводиться вирішувати жителям заміських будов, можна віднести організацію перекачування відходів побутового плану, а також стічних вод. І оптимальним способом її вирішення може стати вибір, зроблений на користь автономної каналізації. В такому випадку можна забути про необхідність виклику служб, що забезпечують очищення стічної ями.

Якщо відвід відходів та забрудненої води до місць їх утилізації неможливий, використовуються каналізаційні насосні станції (КНС), створені з склопластику. Такий варіант застосовується також і в тому випадку, коли проектування очисних споруд іншого плану з якихось причин не представляється можливим.

Комплектація і монтаж КНС


Типовые схемы монтажа КНС

Монтаж склопластикових КНС можна здійснювати як на етапі будівництва будинку, так і після його завершення. Цю ємність необхідно помістити в заздалегідь підготовлену, відповідну за розмірами яму, залишивши на поверхні оглядовий люк. Їли розміщення системи КНС буде здійснено безпосередньо над об'єктом, необхідно посилити поверхню за допомогою бетонної плити. Крім того, в даному випадку склопластикові люки для більшої надійності варто замінити аналогічними конструкціями, виконаними з чавуну.

Що стосується поділу на функціональні елементи, КНС складається з приймальної ємності, контейнера (в якому затримуються великі частинки побутового сміття), досить потужних каналізаційних насосів, а також системи трубопроводів.


Схема насосной станции

Всі представлені на сучасному спеціалізованому ринку КНС йдуть в комплекті з системою управління насосного агрегату. Її необхідно розміщувати в надійно захищеному від вологи місці. Для цієї мети підходить гараж або ж будь-підсобне приміщення.

Параметри КНС


Параметры КНС

Перш ніж вибрати КНС з склопластику, відповідну вашим запитам, необхідно вивчити наступні параметри:

  • на якому рівні прокладено підвідний трубопровід;
  • напір води і показник потужності насоса, які відповідають за такий показник, як рівень підйому води;
  • витрата вологи, перекачується насосом за певну одиницю часу;
  • основний склад води, що перекачується.

Плюси КНС


Плюсы КНС

До переваг склопластикових КНС можна віднести наступні:

  • стійкість перед впливом різних хімічних речовин;
  • термін експлуатації, який в більшості випадків перевищує 50 років;
  • відсутність необхідності використання зміцнюючих поясів з металу;
  • значний діаметр самого люка і закриває його кришки, що значно спрощує обслуговування КНС;
  • стійкість до змін погодних умов;
  • механічна міцність.