Каркасний басейн своїми руками

17.01.2021
5 568
Admin

Каркасный бассейн своими руками

  1. Дитячий надувний басейн
  2. Дачний басейн
  3. Каркасний басейн фото:

В сьогоднішній час у дуже багатьох домовласників виникає думка про обладнання на власній території басейну. Незважаючи на дуже популярний стереотип про дорожнечу цього задуму, на практиці можна побачити зворотне. Особливо, якщо звернути увагу на збірку каркасного басейну своїми руками.

Звичайний каркасний басейн постає конструкцією, яку складають сталеві елементи, що грають роль стін. Зверху сталеві елементи покриваються особливою міцною плівкою, бортами з пластику, різними системами, що виконують фільтрацію води і іншим.

Конструкция каркасного бассейна

Подібна конструкція допомагає знизити ціновий показник і полегшити експлуатаційний і складальний процеси, що вкрай актуально для людей, що мають невеликі фінансові можливості. Не можна не згадати і цілком гідні міцнісні показники каркасних басейнів, які значно випереджають надувні моделі.

Якщо каркасний басейн встановлено якісно, то не потрібно турбуватися і про демонтаж його на зимовий період. Залишки води в них просто замерзнуть, не завдавши ніякої шкоди конструкції. Зауважимо, що інші бюджетні різновиди басейнів подібної навантаження витримати, не здатні.

Дитячий надувний басейн

Детский каркасный бассейн для маленьких

Дуже популярною зараз стає установка дитячого каркасного басейну. Відрізняється ця конструкція невеликою глибиною (в районі одного метра) і габаритами (приблизно 4 метри). Перевезення даного басейну цілком може вестися навіть в багажнику легкової машини, а монтувати його здатний навіть абсолютно недосвідчена людина. Із-за невеликих габаритів вода в басейні максимально швидко нагріється, тому користуватися ним можна майже відразу після установки.

Большой каркасный бассейн для детей

Дачний басейн

Дачный каркасный бассейн

Найпопулярніші ж з каркасних басейнів, безумовно, дачні. Найбільш великі з них мають 9.6 метрами довжини і 4.6 - ширини, але як правило купуються значно менш габаритні моделі. Позитивна риса басейнів цієї категорії - можливість установки обігріву, який дозволить купатися в ньому навіть восени, коли повітря вже досить прохолодний. Майте на увазі, що фільтри, передбачені схемою басейну, не здатні повною мірою уберегти його від забруднень.

Скиммер для каркасного бассейна

Тому протягом купального сезону слід очищати усі площини басейну, застосовуючи різне очисне обладнання і хімічні засоби. В цьому питанні строго слідуйте вказівкам інструкції, деякі хімічні засоби можуть виявитися занадто агресивними. Крім того, для підтримки чистоти варто накрити басейн щільним тентом, мають можливість кріплення до бортів. Дія-це дозволить уникнути попадання дощових крапель, листя дерев та іншого, що здатне знизити якість води. У відсутність дощу і вітру тент дуже легко можна зняти.

Цікаво, що басейн, який має круглу форму, значно простіше в збірці, ніж овальний. Довести це дуже просто, оцінивши час монтажу. Якщо круглий встановлюється всього за пару годин, то установка овальної конструкції - процес, який може затягнутися на цілий день.

Круглый каркасный бассейн

Проводячи монтаж каркасного басейну своїми руками, подбайте про міцності підстави. Не можна монтувати конструкцію на пухкий грунт. В ідеалі, басейн коштує "втопити" в грунт. Нехай дана методика дорожча, зате дозволяє досягти максимальної гармонії ландшафту і міцності конструкції. Для цього потрібно виконати котлован, дно якого ущільнити за допомогою суміші гравію і піску, шар якої буде близько 17 сантиметрів. На шар суміші потрібно укласти бетонну подушку, має таку ж товщину. Після цього можна встановлювати і саму конструкцію басейну.

Каркасний басейн фото:

Сборный каркасный бассейн небольшого размера

Овальный каркасный бассейн

Дачный каркасный бассейн под дерево

Большой каркасный бассейн

Красивый каркасный бассейн

Читайте також: