Сходи на замовлення

17.01.2021
976
Admin

Лестницы на заказ

Ось уже кілька століть сходів є не тільки функціональним, але й гарним декоративним елементом, здатним підкреслити інтер'єр і задати особливу атмосферу в домі. І сьогодні сходи прикрашають наші будинки своєю пишністю і естетикою. Сучасні сходи на замовлення, будь вони з дерева, каменю або металу, володіють чудовими декоративними характеристиками, тому здатні вписатися в будь-який інтер'єр.

При виборі сходів на замовлення, важливо враховувати, що будь-яка сходова конструкція повинна бути не тільки красивою, але, насамперед, безпечної, зручної і міцною. А замовляти такий важливий елемент домашнього вогнища необхідно в компанії, якій довіряють, яка заслужила гарну репутацію серед клієнтів та партнерів і не обдурила їх очікування.

Лестница выполненная под заказ

Компанія ВАТ «РУСТ» пропонує ексклюзивні сходи з дерева, виконані на замовлення. Наша продукція - це гарантія якості, комфорту і надійності. Кожна конструкція індивідуальна і створена за спеціальним проектом. Ми враховуємо вимоги та побажання клієнтів і втілюємо в життя найсміливіші ідеї. Всі сходи унікальні, не схожі одна на іншу. Виконані з урахуванням всіх параметрів і габаритів приміщення, особливостей інтер'єру. Є або продовженням загальної концепції дизайну приміщення, або центральним елементом декору.

За типом конструкції ми виготовляємо наступні сходові конструкції на замовлення:

  • Маршові. Це сходи, як правило, складаються з одного або декількох рівних ділянок, які з'єднані розворотними майданчиками з потрібним розташуванням ступенів.
  • Больцеві. Так звані «повітряні» конструкції, що володіють складною системою опор. Ступені таких сходів кріпляться до стіни, що і створює відчуття того, що вони парять в повітрі.
  • Гвинтові. Прекрасно підходять для невеликих приміщень. Складаються з одного опорного стовпа і закручених навколо нього ступенів, що за формою нагадує гвинт.

При виготовленні на замовлення різних сходів ми в першу чергу враховуємо загальну концепцію інтер'єру. Наприклад, маршові сходові конструкції вдало поєднуються зі стилем «Прованс» або «Мінімалізм». Вони дуже безпечні для дітей, міцні і найбільш зручні. Гвинтові сходи додадуть шарму в будинку або багатоярусної квартирі, виконаної в стилі «Бароко» або «Класицизм».

У своїй роботі компанія «РУСТ» використовує найбільш цінні породи дерева: бук, сосна, дуб, які відрізняються надійністю, довговічністю, красою і зручністю обробки. До того ж, дерево - натуральний матеріал, що володіє корисними властивостями. Замовивши сходи в нашій компанії, Ви отримуєте ексклюзивний декоративний елемент, який гармонійно впишеться в приміщення Вашого будинку і стане центральним елементом дизайну.

Деревянная лестница

Читайте також: