Масив дуба як ідеальний варіант обробки


Массив из дуба как идеальный вариант отделки

Сталеві вхідні двері, оброблені масивом дуба, є не тільки надійним захистом будинку від проникнення сторонніх, але і стають повноцінним іміджевим елементом, ненав'язливо підкреслює статус свого власника. Справа в тому, що цей спосіб декорування передбачає використання натуральної деревини цінних сортів, що, безсумнівно, позначається на вартості конструкцій. Тому металеві двері з обробкою з масиву дуба належать до категорії елітних товарів і прикрашають собою найрозкішніші заміські будинки.

Як і багато інші елітні вироби, вхідні конструкції з обробкою з дубового масиву найчастіше виготовляються за індивідуальним проектом, який визначає не тільки їх експлуатаційні якості в цілому, але і визначає спосіб декоративного оформлення. Одним з найпоширеніших варіантів є розтин поверхні лаком зі збереженням природної фактури і кольору деревини. Поряд з цим, використовуються і такі дизайнерські прийоми, як прикраса полотна різьбленням, скляними, дзеркальними вставками або кованими елементами. Незалежно від обраного способу декорування, готовий результат завжди вражає своєю естетичністю і оригінальністю.

Переваги оздоблення натуральним дубом


Преимущества отделки натуральным дубом

Варто сказати, що ціна, по якій можна купити сталеві двері з обробкою з натурального дерева, повністю виправдана не тільки красою, але й експлуатаційними параметрами конструкцій. Зокрема, цей вид декоративного оформлення дозволяє підвищувати такі важливі властивості двері, як:

  • міцність;
  • довговічність;
  • тепло-і шумоізоляцію;
  • практичність;
  • герметичність;
  • зламостійкість.

Оскільки деревина дуба володіє високою щільністю і міцністю, оброблене цим матеріалом дверне полотно також набуває підвищені міцнісні характеристики. Крім того, за рахунок декоративних дубових накладок підвищується вломостойкость конструкції, так як ускладнюється доступ до запірних механізмів.

З підвищенням товщини дверного полотна підвищуються і такі важливі для комфортної експлуатації якості, як теплоізолююча здатність і шумоізоляція, що, при наявності якісних ущільнювачів, робить конструкцію непереборною перешкодою для протягів, вуличного шуму і пилу. Також варто відзначити такі якості, як практичність і довговічність: декоративні накладки з дубової деревини, при дотриманні технології обробки, довгий час зберігають презентабельний зовнішній вигляд, не розсихаються, не деформуються і не розтріскуються, а догляд за їх поверхнею обмежується протирання від пилу.

Етапи виробництва декоративних накладок для обробки


Этапы производства декоративных накладок для отделки

  1. Ретельне просушування і витримка дубового масиву при певній температурі.
  2. Додання матеріалу необхідної форми у відповідності з розмірами дверного полотна і способом обробки.
  3. Обробка захисними просоченнями, грунтування і фарбування.

Очевидно, що довговічність обробки буде прямо залежати від того, наскільки точно дотримана технологія обробки деревини на етапі виготовлення декоративних панелей. Якщо не забезпечити матеріалу необхідну обробку, з часом оздоблення може деформуватися і розтріснутися під дією вологи, сонця і температурних перепадів. Мабуть, слабка стійкість деревини до зовнішніх впливів є єдиним недоліком оздоблення з натурального дуба. У всьому іншому, цей вид декорування може бути названий одним з найбільш вдалих рішень для додання дверної конструкції ексклюзивного зовнішнього вигляду.