![]() |
Фундамент | Стіни | Дах | Підлога | Стеля | Оздоблення | Ландшафт | Інтер'єр | Інше |
Про влаштування каналізаційної системи слід замислитися на етапі планування будівництва будинку, дачі, лазні або іншої споруди, що є споживачем води. Організувати злив в централізовану каналізацію виходить не завжди, оскільки іноді до її магістралі кілька кілометрів.
Одним із сучасних варіантів системи каналізації є септики. Вони не тільки збирають стічні води, а також здійснюють необхідні процеси для їх очищення. Наприклад, монтаж септика Танк своїми руками забезпечить трикратну очищення води - механічну, хімічну, біологічну. Завдяки цьому її можна використовувати для поливу.
Танк - автономна каналізаційна система. Вона здатна прийняти, а також очистити потоки води, що виходять з бані, туалету, ванної, кухні.
Використання цього септика допоможе заощадити на послугах асенізаторів. Крім того, він повністю вирішує проблему знешкодження, очищення, утилізації стоків. А це дуже важливо для здоров'я людини, охорони природи.
Відведення зливних труб всередину яру, пристрій негерметичних колодязів - такі підходи дозволяють спростити, здешевити процес будівництва, але не вирішують проблеми водовідведення.
Навіть якщо виключити можливість штрафу з боку контролюючих санітарних та інших служб, ці методи є мінами уповільненої дії. Власник створює на своїй земельній ділянці або біля нього вогнище інфекції.
Танк - трикамерна ємність з поліпропілену. Можливості блочно-модульної конструкції дозволяють вибрати септик будь-якого необхідного обсягу. Установка не вимагає зовнішніх джерел живлення. Очищення водного потоку виконується завдяки системі переливу, потужному фільтру. Для прискорення процесу можна використовувати хімічні, біологічні добавки. Останні ефективні тільки при температурах вище + 40С.
Первинна очистка відбувається всередині першої камери - пісок, інші важкі частинки, піддаються розкладанню, осідають, жир, органіка піднімаються на поверхню.
У другому відсіку процес відстоювання триває. Біофільтр третьої камери сприяє активному розкладання органічних речовин. Після проходження очищення в ємностях водний потік надходить у инфильтратор. Тут він очищається природними фільтрами - піском, глиною. Після цього вода придатна для поливу. У деяких випадках встановлюється 2 инфильтратора, наприклад, при важких ґрунтах.
Таким чином, процеси очищення протікають максимально ефективно і послідовно.
Роботи з установки септика починаються з планування. Тобто спочатку розробляється схема місця розташування пристрою.
Потім ділянку розмічається згідно з проектом і починається захід по установці:
І ще кілька моментів, які необхідно враховувати при виборі і монтажі установки Танк:
Вибираючи модель Танка, слід враховувати особливості кліматичних умов регіону, стан грунту, передбачуване навантаження.
Теоретично монтаж септика Танк своїми руками захід не складне. Головне правильно спланувати його хід з урахуванням всіх нюансів. Допомогти розібратися в цьому допоможуть консультації професіоналів.