Монтаж стінових панелей своїми руками


Монтаж стеновых панелей своими руками

На сьогоднішній день досить популярним матеріалом для обробки стін є стінові панелі. Стінові панелі можна використовувати для обробки як в офісах, кафе, барах, так і в квартирах, будинках.

Монтаж стінових панелей своїми руками не вимагає особливих знань і навичок. Також при їх монтажі немає необхідності в попередній підготовці стін, тобто не потрібно шпаклювати і вирівнювати стіни. За допомогою стінових панелей ви можете втілити в реальність будь-яке дизайнерське рішення, також панелі не вибагливі у догляді. Установка стінових панелей своїми руками - легке і просте рішення, що дозволяє заощадити сімейний бюджет на залучення спеціаліста.

Види стінових панелей


Виды стеновых панелей

Серед стінових панелей розрізняють пластикові і дерев'яні панелі. Пластикові стінові панелі являють собою екологічний, при цьому економічний матеріал, з допомогою якого виконують обробку стін. Оздоблення стін пластиковими панелями забезпечить вам теплоізоляцію вашого приміщення, а також звукоізоляцію. Догляд за таким видом стінових панелей досить простий. Їх можна мити за допомогою серветки з використанням гелеобразних коштів. Сьогодні представлений широкий асортимент в колірній гамі пластикових стінових панелей. Що дозволяє вам вибрати саме той варіант, який вам потрібен.

На сьогоднішній день дерев'яні стінові панелі представлені в двох варіантах: з шпону, і з натурального дерева. Ці панелі, як і пластикові, мають такі якості як теплоізоляція і звукоізоляція, а також водостійкість.

Зверніть увагу! Завдяки останньому якістю їх можна встановлювати на кухні або у ванній.

Монтаж пластикових стінових панелей


Монтаж пластиковых стеновых панелей

Монтаж пластикових стінових панелей відбувається наступним чином. Для їх установки необхідно прикріпити до стіни дерев'яний каркас, який складається з горизонтально розташованих планок.

У загальному вигляді схема пристрою пластикових стінових панелей виглядає наступним чином:


Схема монтажа пластиковых стеновых панелей

Гідроізоляційні, звукоізоляційні, а також теплоізоляційні матеріали можна використовувати в просторі між стіною і панелями. Встановлювати панелі бажано з лівого кута до правого. Далі відбувається установка фінішного елемента, куточка. Монтаж куточка відбувається з використанням металевих скоб і цвяхів. Після виконаної роботи в низ куточка встановлюється пластикова панель. Кріпиться вона на маленькі цвяхи, або іншими способами, поданими нижче.


Способы крепления стеновых панелей

За першою панеллю відбувається встановлення другої і т. д. Необхідно встановлювати панель так, щоб вони дуже щільно прилягали один до одного. Остання пластикова панель повинна увійти в паз кута, фінішного елемента. Для того щоб все виглядало завершеним, можна встановити плінтус підлоговий. На цьому монтаж пластикових панелей є завершеним.

Зверніть увагу! Якщо у вас стіна була рівною, то немає необхідності використовувати дерев'яний каркас, достатньо буде прикріпити пластикові панелі на клей монтажний.

Монтаж дерев'яних стінових панелей


Монтаж деревянных стеновых панелей

Монтаж дерев'яних стінових панелей відбувається наступним чином. Для початку панелі необхідно розпакувати і на добу залишити при кімнатній температурі. При цьому дерев'яні панелі пройдуть адаптацію до вологості повітря у вашому житло. На наступному етапі відбувається перевірка рівня стін. І якщо є необхідність, то стіни облицьовують і вирівнюють.

На малюнку представлена схема пристрою дерев'яних стінових панелей в загальному вигляді:


Схема монтажа деревянных стеновых панелей

Кріплення каркаса відбувається трьома способами: приклеювання з допомогою мастики, за допомогою цвяхів можна також використовувати посадку на кліпси. Далі відбувається розмітка стін. Перша дошка панелі встановлюється з кута. При цьому поздовжній паз повинен бути повернутий обличчям до вас. Дерев'яна панель кріпиться до каркаса за допомогою цвяхів. Всі інші панелі кріпляться щільно один до одного і обов'язково повинні стикуватися в паз. Завершальним етапом є обробка погонажными виробами.


Красивые двух-цветные стеновые панели


Стеновые панели из натурального дерева


Красивые деревянные стеновые панели


Декоративные стеновые панели

Відео

ПВХ панелі - ще один популярний матеріал для обробки стін. З цього відео ви дізнаєтеся, як зробити обрешітку і встановити ПВХ панелі.

ConstYar 27.04.14 15:18
це ж пластик на відео, а не МДФ

Лад Поради 05.05.14 10:08
Дякую за допомогу, поправили.

Статті по темі