М'яке узголів'я ліжка своїми руками


Мягкое изголовье кровати своими руками

Цей предмет здатний зробити вашу спальню стильним, затишним, дорогий і шикарною. Не варто думати, що таке буває лише в елітних готелях, ви цілком можете виготовити м'яке узголів'я ліжка своїми руками і прикрасити інтер'єр. Цей предмет підкреслить аристократичність приміщення і її власника, при цьому вам не потрібно вкладати величезні гроші в придбання і витрачати час на пошуки підходящої моделі, яка вдало впишеться в дизайн вашої спальні.

Підкреслити сучасний стиль кімнати


Мягкое изголовье в современном интерьере

Суть цього виробу полягає в оббивці передньої спинки ліжка, яка покращує її зовнішній вигляд і робить набагато приємніше на дотик. Таким методом можна прикрасити інтер'єр оригінальних спалень і кімнат для підлітків, які хочуть виділитися. Найголовніше, що для здійснення цієї ідеї не потрібно мати дизайнерських навичок і досвіду. По-перше: необхідно визначитися з матеріалом, бажано віддати перевагу вовни або грубому полотні; по-друге: потрібно підібрати кілька цікавих вишуканих гудзиків. Ось і всі матеріали, які будуть потрібні для незвичайного декору.

На виконання всього процесу необхідно близько п'яти годин і наступні елементи:

  • Фанерний лист, відповідний за формою з бажаним узголів'ям;
  • Поролон або інша м'яка тканина для підкладки;
  • Ватин або синтепон;
  • Гвоздики невеликого розміру;
  • Гачки;
  • Ґудзики, кнопки та набір інструмент для роботи з тканиною;
  • Нитки та голки.


Изготовление мягкого изголовья кровати

Крім цього варто запастися лобзиком, будівельним степлером зі скріпками, дрилем і свердлами, будівельними козлами, які потрібні для розпилу фанерного листа при необхідності.

Отже, поетапна технологія виготовлення м'якого головах:

1.Цей етап не входить до числа обов'язкових процедур і передбачає фігурну вирізку головах, якщо ви хочете отримати саме такий варіант. Для цього потрібно намалювати його на папері і перевести його на фанерний лист, після чого обрізати по контуру використовуючи лобзик. Намагайтеся виконувати цю роботу з максимальною акуратністю, оскільки одне невірне рух призведе до повернення на початкову стадію.


Вырезка изголовья

2. Далі в заготівлі свердляться отвори під гудзики, дотримуючись при цьому певну дистанцію. Слідкуйте за тим, щоб отримані отвори були чистими і гладкими з двох сторін, без зазубрин.

3.На третьому етапі вам потрібно буде вирізати поролон (або інший матеріал, що використовується для підкладки) згідно з формою фанерної заготовки. Товщину шарів ви вибираєте довільно, виходячи з бажаної товщини готового виробу. Дана робота виконується ножицями.


Нарезка паролона для изголовья кровати

4.Використовуйте ватин для максимального притиснення поролону до фанері, фіксуючи його за допомогою будівельного степлера. Тобто матеріал потрібно натягнути на головах і закріпити з задньої сторони скобами. Якщо якість ватину недостатньо хороший, для щільного притиснення поролону і фанери варто скористатися склеювальними речовинами.

5.Потім за допомогою того ж степлера необхідно обтягнути узголів'я обраним матеріалом. Якщо ваше узголів'я має не надто напівкруглої форми, можна обійтися без голки з ниткою. Досить просто поставити степлер в центр і закріпивши тканина, повільно рухатися до країв. Після цього вже можна обшивати всі сторони. Для того щоб узголів'я не втратило привабливості варто використовувати акуратні защипи по всьому периметру, при цьому варто робити їх так, щоб кожен новий затискач трохи перекривав попередній.

6.Візьміть матеріал і обтягніть всі ґудзики. Використовуйте звичайні нитки разом з нитками для вишивання - це додасть краси і міцності виробу. Фіксація гудзиків на поверхні узголів'я здійснюється через раніше виконані отвори. Тобто через дірку двічі простягається голка з ниткою, на яку насаджується ґудзик, після чого її потрібно пришити. Нитка, на якій кріпиться ґудзик, закріплюється із зворотного боку головах.

7.На сьомому етапі ви будете кріпити узголів'я. Необхідно прикріпити до поверхні стін гачки і після цього на них повісити зроблене м'яке узголів'я. Таким чином, конструкція буде зафіксована на стіні. Цей етап є заключним, після чого ви можете повною мірою насолодитися творінням своїх власних рук.


Крючки для изголовья

Виготовивши такий предмета інтер'єру, можна вигідно підкреслити жіночу спальню, а додавши милі аксесуари на свій смак можна домогтися інтер'єру, який буде відображати ваш характер і витонченість, а найголовніше ви можете бути впевненим в тому, що такої кімнати більше ніде не можна зустріти.

Не варто боятися виконання даної роботи, оскільки цей процес тільки на перший погляд здається складним, але після закінчення ви зрозумієте, що всі зусилля цього коштували і цілком виправдані.

Ще кілька ідей виготовлення м'якого головах:


Изголовье кровати из подушек


Драпированное изголовье


Подвесное изголовье