Незвичайні сходи


Необычные лестницы

Сходи заслужено іменується важливою декоративною складовою приміщення. Від її зовнішнього вигляду, місця розташування, функціонального призначення дуже сильно залежить загальний настрій інтер'єру. Сходи обов'язково повинна відповідати інтер'єрного рішенням житла, підкреслювати його красу і вишуканість. З допомогою драбини можна не тільки значно прикрасити інтер'єр, але і завдати шкоди його красі. Поговоримо про незвичайних сходах, які були втілені колись кращими світовими фахівцями з дизайну.

Сходи-комора


Лестница кладовка

Спеціалісту Unicraft Joinery вдалося придумати сходи, кожна із ступенів якої постає ще й маленьким шухлядкою. Цей винахід він назвав сходами-коморою. Можна сказати, що така сходи є вбудованим комодом, про існування якого знають виключно господарі житла. Про практичності таких незвичайних сходів не варто і говорити: вражаюча функціональність і економія корисної площі.


Деревянная лестница-шкаф

Сходи з кривими ступенями


Лестница с кривыми ступенями

Дизайнерський тандем Gabriella Gustafson і Matthias Stehlbom представив світу сходи, має криві щаблі. Зовнішній вигляд конструкції вражає оригінальністю і незвичністю, але з точки зору практичності вона не може назватися ідеальною. Якщо у вас запаморочення - піднятися по таким сходам навряд чи вдасться. Однак, в деяких будинках, чиї господарі готові принести практичність в жертву зовнішньої естетики, такі незвичайні сходи можна зустріти.

Сходи-гірки


Лестница горка

Родні Міллер відомий як дизайнер дуже цікавою сходи-гірки. Цей чоловік запропонував спускатися по сходах не традиційним способом і навіть не з допомогою перил, як люблять діти, а за допомогою гірки. Незвичайною конструкцією дуже зацікавився багатій на ім'я Скотт Джонс, який замовив сходи-гірку для свого особняка.


Деревянная лестница-горка

Якщо у вашому домі є діти, то їх радість від конструкції сходів-гірки буде просто неймовірною. Рідко представляється можливість грати, не залишаючи при цьому меж власного житла. Однак, обладнавши сходи-гірку, вам доведеться принести в жертву площа. Складна конструкція досить громіздка.

Складається сходи


Складывающаяся лестница

Спеціалізується на промисловому дизайні спеціаліст Аарон Танг втілив ідею складається сходів. У складеному стані конструкція виглядає як декорирующий елемент площині стіни, а в розкладеному є повноцінним набором ступенів. Базується складається сходи на поршнях і шарнірах, бо поєднує зручність з красою. Зауважимо, що на відміну від багатьох незвичайних сходів, складається поєднує практичність з зовнішньої естетикою. У невеликих кімнатах можна повністю переконатися в практичності складної конструкції, адже в складеному вигляді вона зовсім не потребує вільному просторі.

У розмові про незвичайних сходах варто міркувати не тільки про форму, але і про матеріали. Звичним сировиною для сходів є дерево, але набули поширення моделі, засновані на камені, склі або металі.

Камінь уже давно вважається матеріалом дуже шляхетним, використовуються як в інтер'єрі, так і в основних конструкціях. Незвичайні сходи, зроблені з каменю, відомі світу вже досить довгий термін. У більшості випадків, основа сходів робиться із залізобетону, який пізніше відбувається гранітом, обсидіаном або мармуром.

Незвичайні сходи, основу яких складають метал і скло, - справжня знахідка для фанатів сучасних інтер'єрних рішень. Сяюча конструкція зробить приміщення більш легким, світлим і яскравим. Звичайно, сходи з металу може мати дуже складну конфігурацію, яка ще більше підкреслить достоїнства конструкції.

Незвичайні сходи фото:


Волнообразная лестница


Волнообразная лестница вид 2


Волнообразная лестница вид сверху


Зигзагообразная лестница


Лестница со шкафчиками


Интересная лестница


Лестница с каменными ступенями


Многоэтажная деревянная лестница


Красивая старинная деревянная лестница


Красивая лестница горка


Стеклянная лестница с металлическими элементами