Облаштовуємо комфортабельну альтанку у дворі


Обустраиваем комфортабельную беседку во дворе
Зміст:

Сучасні технології дозволяють без праці зробити заміське житло затишним і комфортабельним, в результаті чого будинку за межами мегаполісу все частіше використовуються для постійного проживання. Власник такого будинку намагається максимально облаштувати своє сімейне гніздечко, і це стосується не тільки самого будинку, але і прилеглої до нього території.

Найпопулярнішим способом облаштувати двір є будівництво об'єктів малої архітектури, наприклад альтанки. Це може бути як невелике затишне будову, так і будівництво альтанки для великої компанії - все залежить від того, як використовується і сам заміський будинок, і його ділянку.

Незалежно від того, з якою метою буде використовуватися альтанка - для короткого відпочинку між прополюванням грядок на дачі або для проведення веселих свят з друзями та родиною - будь-який власник заміського будинку хотів би, щоб вона була зручною і комфортною. Можна облаштувати місце відпочинку так, щоб в ньому було не менше добре, ніж удома? Звичайно. Якщо підходити до справи професійно.


Размер будущей беседки

В першу чергу, необхідно визначитися з розміром майбутньої будови, який розраховується виходячи з того, з якою метою воно буде використовуватися. Самий оптимальний розмір - 2х2 або 3х3 метра. Нерідко власник будинку, прагнучи купити альтанку на дачу дешево, вибирає мінімально можливий розмір, в результаті будова не може відповідати своїм функціональним завданням.

Наступний крок - вибір місця будівництва. Воно повинно бути сухим, краще всього - на сонячному місці. Якщо майбутнє будова планується використовувати тільки в літній період, стіни краще зробити у вигляді решітки - така конструкція не буде заважати проникненню тепла, сонця, світла, і, в той же час, створить відчуття захищеності. При облаштуванні зимової альтанки краще використовувати капітальні стіни, а всередині встановити опалювальні прилади, провести освітлення.

Якщо планується встановлювати мангал або барбекю з цегли, обов'язково потрібна допомога фахівця, в іншому випадку альтанка буде потенційним джерелом пожежної небезпеки. Економити на допомоги фахівців у цьому питанні не можна.

Якщо на ділянці є стара альтанка, її теж можна відновити і зробити більш комфортабельною і красивою. В першу чергу, необхідно оцінити стан наявного будови, її якість і надійність. Надійну конструкцію можна видозмінити, але якщо конструкція сильно занепала, краще її міняти повністю. Для оновлення старого будови можна придбати або зробити альтанку самостійно, якщо є відповідні навички, різьблені стовпи або балясини, змінити внутрішнє облаштування - все залежить тільки від ваших побажань і смаку.


Беседка из бруса


Комфортная беседка из дерева