Огляд виробників телескопічних навантажувачів

17.01.2021
1 793
Admin

Обзор производителей телескопических погрузчиков

 1. Компанії - виробники
 2. Gehl і MustangManufacturingCo
 3. JCB
 4. Manitou BF
 5. Sky Trak
 6. Інші фірми
 7. Як вибрати навантажувач

Телескопічні навантажувачі більш універсальні, ніж звичайні. Саме тому вони дуже поширені. Їх використовують у багатьох сферах, від будівництва до аграрного сектору. В Росії користуються попитом моделі близько десяти провідних компаній з усього світу. Переважно це європейські бренди.

Компанії - виробники

Якщо подивитися всі навантажувачі телескопічного типу в Росії, то можна виділити продукцію декількох компаній:

 • Gehl;
 • JCB;
 • Manitou BF;
 • MustangManufacturingCo;
 • Sky Trak.

Ці бренди є лідерами з постачання такої техніки в країні. Навантажувачі, що випускаються цими компаніями, затребувані всюди.

Gehl і MustangManufacturingCo

Gehl и MustangManufacturingCo

MustangManufacturingCo належить компанії Gehl. Це американські компанії, які випускають телескопічні навантажувачі різної вантажопідйомності. Саме Gehl належить знаменита модель DL, яка має функцію швидкого приєднання начіпних знарядь. Завдяки цьому на стрілу можна встановити навіть платформу для підйому робітників. Тому модель знайшла своє застосування не тільки в будівництві, але і в різних монтажних і висотних роботах.

У Gehl є також модель Caterpillar, відрізняється від всіх інших типів погрузчков тим, що оснащена джойстиком, який робить багато функцій системи автоматичними.

Відмітна особливість техніки Gehl в тому, що при купівлі телескопічного навантажувача клієнт може самостійно вибрати довжину стріли.

JCB

 JCB

JCB - це англійська компаній. На відміну від своїх конкурентів, фірма не обмежується двома - трьома моделями навантажувачів. Сьогодні в лінійці бренду 12 моделей, і незабаром можуть з'явитися нові. Одна з моделей JCB відома тим, що має довжину стріли близько 17 метрів.

Керувати інструментами в техніці JCB дуже просто. Це можна зробити одним поворотом важеля. Розробники спеціально створювали системи, які могли б давати можливості швидкої заміни робочого інструменту. Навісні знаряддя на навантажувачах змінюються дуже просто і легко в робочих умовах.

Перевага техніки JCB в її стійкості. У компанії передбачили різні неприємні події, які можуть виникнути в ході експлуатації. Бічна стійкість виявилася одним з найбільш поширених перешкод при роботі.

Manitou BF

Manitou-bf

Manitou BF - французька фірма, яка відома своїми вилковими навантажувачами. Однак, вона випускає і телескопічну техніку, але тільки під маркою Maniscopic. Моделі фанцузского бренду можна визначити за низької посадки, що забезпечує їм граничну стійкість. Навантажувач Gradall G6-42P має унікальне рульове управління, яке сьогодні не зустрічається практично ніде.

Низька посадка (профіль) навантажувача при невеликій висоті машини і клиренсе460 ммделают цю техніку дуже помітною. При цьому треба врахувати, що у агрегату рульова передача.

Sky Trak

Sky-trak

Sky Trak виробляє телескопічні навантажувачі Terex. У компанії є ряд патентів, один з яких - унікальна система стабілізації заднього моста. Використання цієї системи підвищує стійкість техніки навіть при високих навантаженнях.

Інші фірми

Амкодор

У Росії є телескопічні навантажувачі та інших компаній. Наприклад, тут можна зустріти навіть білоруські моделі фірми "Амкодор-Ударник". Постачають в країну свої вироби також бренди, які виробляють не тільки телескопічні, але і прості навантажувачі. Так, серед навантажувальної техніки можна зустріти досить популярні установки від Bobcat, Sennebogen і Merlo.

Dobcat

Bobcat - американська компанія, яка постачає на світові ринки міні-спецтехніку. Бренд виробляє і реалізує екскаватори, навантажувачі, міні-навантажувачі та інше обладнання для будівництва та сільського господарства. У тому числі серед виробів Bobcat можна знайти та телескопічні навантажувачі. Це акуратні невеликі установки, які дуже компактні і мають функцію швидкої зміни навісного обладнання. Вони дуже затребувані при будівництві, особливо коли мова йде про невеликих спорудах.

Merlo відома своїми аграрними моделями навантажувачів, яких всього дві:

 • Multifarmer;
 • Turbofarmer.

Turbofarmer має велику вантажопідйомність і довжину стріли. Ця модель має вісім модифікацій. Multifarmer менш вантажопідйомна модель, у якої всього чотири модифікації.

Merlo

Sennebogen виробляє гусеничну техніку. На російських ринках можна знайти крани цього бренду, автокрани, перевантажувачі та інші установки. Підйомна техніка Sennebogen відома своєю надійністю і функціональністю. Вона дуже довговічна, тому що кожна деталь будь-якої установки проходить попереднє заводське тестування.

Як вибрати навантажувач

Как выбрать погрузчик

Серед безлічі марок і моделей споживач може заплутатися. Як вибрати надійний телескопічний навантажувач? Відомо, що правильно вибраний агрегат вже за пару років може повністю окупити себе. А термін служби без ремонту у нього тривалий.

Телескопическе навантажувачі розрізняються вантажопідйомністю та довжиною стріли. Крім того, до кожного з них додається навісне обладнання. В залежності від обладнання таку техніку можна використовувати скрізь.

При виборі потрібно звернути увагу на низку деталей. В першу чергу, слід вирішити, в яких умовах буде використовуватися пристрій і які характеристики вантажопідйомності йому необхідні. Стріла вибирається точно так само. Крім того, треба звернути увагу на кабіну. В ній повинно бути комфортно і зручно. Ніякі деталі не повинні заважати огляду.

Економічність навантажувача теж має дуже велике значення. Причому покупцеві потрібно дивитися як на витрати в сьогоденні (вартість самого навантажувача), так і на витрати при експлуатації і можливому ремонті. Наприклад, треба дізнатися, який у навантажувача витрата палива. Всі провідні бренди сьогодні постачають надійну техніку, але вибирати її треба під конкретні потреби.

Читайте також: