Зовнішня обробка дверей

17.01.2021
2 470
Admin

Отделка железной двери

  1. Порошкове напилення
  2. Оздоблення дверей дерев'яним шпоном
  3. Покриття з ламінату
  4. Вініл-шкіра

Досить рідко буває так, що купуючи і встановлюючи залізні двері в дверну коробку, можна сподіватися, що з «голою» металевої дверима замовник отримує і по-справжньому якісну зовнішню обробку для залізних дверей. Не завжди це виправдано не тільки з економічних або естетичних міркувань, але і строго функціональним; адже фірма-установник хоче найбільш кращим чином оптимізувати свої витрати, і не захоче як слід викладатися ще й на зовнішню обробку. Тому, найбільш розумним рішенням буде або самостійне нанесення оздоблення, або на замовлення тим фірмам, які спеціально спеціалізуються в цьому сегменті ринку.

Порошкове напилення

Отделка металлической двери порошковым напылением

Виды порошкового напыления

Найбільш дорогим і практичним виходом буде використання спеціального порошкового напилення, яке спершу наноситься на голу металеву поверхню, а потім вся двері прожарюється в спеціальній высокотермальной печі при 400 градусів за Цельсієм. Далі такий порошок розплавляється, і утворює собою найбільш міцний шар серед всіх інших покриттів. По справедливості вважається, що металеві двері, покриті порошковим напиленням, найбільш стійкі до будь-яких фізичних пошкоджень, навіть найсильнішим. Інший раз порошкове напилення вважається захистом від вуличних вандалів.

Оздоблення дверей дерев'яним шпоном

Отделка железной двери деревянным шпоном

На другому місці за популярністю йдуть двері з дерев'яного шпону. Шпоновані поверхню прийнято виготовляти із спеціальних дерев'яних брусків, добре просушених в печі і склеєних між собою під великим тиском. Щоб дизайн дверей вийшов найбільш красивим і оригінальним, то виробники набирають дерев'яні бруски в різних напрямках, як по вертикалі, так і по горизонталі. Якщо бруски будуть як слід «сидіти» і далі покриті лаком, то така поверхня не буде боятися зайвої вологості.

Покриття з ламінату

Отделка входной железной двери ламинатом

Покриття з ламінату стоїть на третьому місці за популярністю. Таке покриття може мати великий вибір різних кольорів і відтінків; залізні двері, покриті ламінатом, відрізняються зручністю в тому плані, що їх легко протирати, і вони володіють достатньою міцністю до механічних впливів. Але ламінат не любить воду, і покриття дверей таким матеріалом не схвалюється в якості зовнішньої обшивки сталевих дверей на відкритих ділянках.

Вініл-шкіра

Отделка входной двери винил-кожей

І, нарешті, самий дешевий варіант - вініл-шкіра, яка має свої очевидні переваги начебто багатого вибору відтінків; такий матеріал вважається найбільш ефективним в плані звуко - і термоізоляції. Даний матеріал є досить надійним в плані довговічності, але не позбавлений недоліків - вініл-шкіра схильна до механічного впливу і може порватися від будь-яких, навіть не самих гострих предметів. Але це зовсім не говорить, що такий матеріал не в ходу - завдяки винятковій дешевизні такий матеріал досить легко замінити на новий.

Входная металлическая дверь отделанная массивом дерева

Красивая входная дверь из массива дуба

Читайте також: