Укоси з сендвіч панелей своїми руками

Откосы из сэндвич панелей своими руками

Вікна та двері в будинку витримують великі навантаження. З вулиці впливають атмосферні опади, вітер, перепади температур, а всередині будинку інша температура, випаровування. Всі ці фактори призводять до швидкого руйнування конструкцій. Стіни будинку можуть стояти століттями, а вікна і двері доводиться міняти. Роблячи заміну віконних рам, ми пропонуємо встановити укоси з сендвіч панелей своїми руками, щоб отримати абсолютно новий красивий і сучасний віконний отвір. Вам не знадобиться багато часу і якихось особливих навичок.

Преимущества откосов из сэндвич панелей

Крім естетичних якостей, сучасні матеріали володіють багатьма технічними позитивними характеристиками. Віконні отвори з укосами з сендвіч панелей не бояться різких перепадів температур і стають надійним захистом будинку від зовнішніх атмосферних впливів. Глибина укосів може бути мінімум 5 см і максимум 150 див. Для роботи використовують сендвіч панелі, що мають товщину всього 1 див.

Чому сендвіч панелі?

Пропонований нами матеріал для встановлення віконних і дверних укосів відрізняється:

 • екологічною чистотою;
 • тривалим терміном експлуатації з збереженням початкового вигляду;
 • відмінними показниками протидії грибків, цвілі і вологи;
 • економічністю;
 • низьким показником теплопровідності;
 • високими гігієнічними характеристиками;
 • простотою установки.

П-профиль

F-профиль

Для роботи вам знадобиться приготувати набір інструментів:

 • Профілі - «F» і стартовий «П».
 • Рідкий пластик, герметик.
 • Саморізи.
 • Викрутка, гострий ніж.
 • Шуруповерт і рулетка.

Покрокова інструкція кріплення панелей

Отделка откосов

Крок №1. Коли закінчиться установлення нових віконних рам, провести замір бічних укосів і верхньої частини. Щонайменше через 24 години після завершення монтажу вікон гострим ножем прибрати зайву монтажну піну.

Ретельно очистити від пилу старі укоси і обробити протигрибковим засобом. Щоб готові укоси виглядали красиво і були перекошені по периметру вікна, засвердлити пази під дюбелі. Вкрутити по чотири саморіза вгорі, праворуч і ліворуч. Перевірити саморізи на горизонтальність і вертикальність. Вкручування шурупів робиться ближче до краю укосів. Якщо ви все зробите правильно, ваше вікно буде мати ідеальну рівну форму.

Установка сэндвич панелей

Крок №2. Згідно з проведеним виміру вирізати стартового профілю три пластини. Кріплення почати з верхнього профілю, а потім приступити до установки бічних частин. Для кріплення профілю «П» по краю віконного профілю використовувати саморізи, розрізаючи їх через кожні 15 див.

Зверніть увагу! Профілі кріпляться так, щоб між ними не залишалося ніяких зазорів.

Стартовий профіль можна не встановлювати. При такій установці відрізані смуги сендвіч панелей заведіть до віконного профілю на сантиметр. Використовуючи монтажну піну, закладіть нішу, щоб зафіксувати панель. Процедуру спінювання необхідно робити в кілька етапів. У цьому випадку результат виходить набагато краще.

Схема устройства откосов из сэндвич панелей

Крок №3. Вставте верхню сендвіч панель в стартовий профіль. Від основного профілю відріжте чотири деталі довжиною, рівній ширині укосів. Зверху і знизу по периметру віконного отвору заведіть відрізані деталі в бічний профіль. Для кріплення використовуйте саморізи. Вийде своєрідна конструкція з стартових профілів, що нагадує лежачу букву «П».

Коли конструкція буде закріплена з усіх боків, приступайте до монтажу укосу. Процес повторити на іншій стороні вікна. Монтаж бічних сендвіч панелей можна проводити без кріплення внизу і вгорі стартових профілів. Боковий укіс просто вставляється в стартовий профіль, а невеликі зазори між панеллю і підвіконням закривають рідким пластиком.

Зверніть увагу! Щоб уникнути неприємностей при подальшій експлуатації вікон, не використовуйте для заливки зазору герметик.

Крок №4. Щоб ваше вікно виглядало естетично, використовуйте профіль «F». За допомогою гострого ножа нарізати смуги завдовжки на 5 см більше, ніж висота і ширина віконного прорізу. На обрізаних краях сендвіч панелей заклацнути кришки «F» профілю. На кутах смуги розташувати внапуск. Лінію розрізу окантовки накресліть олівцем і провести обрізку. Доведеться трохи повозитися, але результат порадує вас.

Обробіть стики рідким пластиком. Новий віконний проріз з укосами, встановленими своїми руками, прикрасить будь-яке приміщення і додасть завершеності інтер'єру.

Обработка откосов жидким пластиком

Не поспішайте з проведенням останнього кроку установки укосів з сендвіч панелей своїми руками. Перш ніж кріпити «F» профіль, закрийте можливі порожнечі між стіною і сендвіч панелями як можна ретельніше монтажною пінкою. Через добу видаліть надлишки і приступите до виконання останнього кроку монтажу.

Це дуже важливо тому, що пінка допомагає зберегти в будинку тепло і захищає від проникнення вуличного шуму в приміщення.

Відео

Пропонуємо вашій увазі відеоролик, в якому мова йде про обробку укосів з використанням сендвіч-панелей.