Перепланування однокімнатної квартири


Перепланировка в однокомнатной квартире
Зміст:

Однокімнатні квартири при неправильному оформленні стають справжнім лихом для власників, особливо, якщо там проживає кілька людей.

Для початку потрібно буде обміркувати велику кількість деталей, щоб потім усім членам родини було затишно в цій квартирі і кожен з них мав власний невеликий куточок. Складніше дана ситуація з дітьми, яким потрібно багато простору для ігор і навчання, але й потреби інших жителів не повинні порушуватися. Тому перепланування однокімнатної квартири повинна здійснюватися виключно професіоналом.


Проект перепланировки

Розвернутися в однокімнатній квартирі, де необхідний простір заставляється меблями, яка потрібна для життєдіяльності, просто не виходить. Можна запропонувати радикальний вихід із ситуації: зламати максимально можлива кількість перегородок перед цим взявши рада у фахівця. Можна навіть спробувати з'єднати разом, житловий простір і кухню. Крім цього в однокімнатних квартирах є великі коридори. Їх, звичайно ж, можна повністю використовувати за призначенням, а можна за рахунок їх збільшити житловий простір або санвузол.


Вариант перепланировки

Найпростіша ситуація. Коли можна реалізувати вищесказане - це при проживанні однієї людини у власній квартирі, якому не буде заважати відсутність чітко виділених зон приміщення.


Два варианта планировки однокомнатной квартиры

Після того, як квартира перетворитися на чистий аркуш, на якому можна знову розпланувати розташування кімнат і зон важливо відразу продумати, що там буде і висловити свої побажання дизайнеру. Кухню можна розташувати в кутку кімнати і відокремити її барною стійкою. Телевізор у маленькому приміщенні найзручніше повісити на стіну таким чином, щоб його можна було дивитися з будь-якої точки. Куточок дітей потрібно відокремити від всієї кімнати і розташувати його на максимальній відстані від джерел шуму. Здійснити цю ідею можна за допомогою шафи-купе або стелажа, який буде нести й другу функцію - на ньому можна розмістити дитячі іграшки та книги.

Не варто змушувати центральну частину кімнати. Туди можна поставити стіл під час приходу гостей, там можуть грати діти. А вранці будемо місце для занять гімнастикою.

Взагалі будь-які варіанти зонування кімнати краще довідатися в дизайнера.

Що стосується санвузла в такій квартирі, то частіше він є невеликим за площею, у зв'язку з чим у господарів виникають деякі незручності. Його розміри теж можна збільшити, наприклад, за рахунок кухні, якщо поєднувати її з вітальні, або за рахунок коридору, якщо це дозволяють його розміри. Крім цього майже всі типові квартири оснащені комор, стіни в яких можна зламати, а вільне місце з'єднати з тим приміщенням, яке розташоване поруч. Якщо спочатку санвузол було роздільним, то можна зробити його суміжних для отримання більшої корисної площі.

Але, на жаль, не завжди можна домогтися того, щоб узаконити перепланування квартири в Москві. Якщо людина опинилася в такій ситуації, то можна скористатися різноманітними хитрощами, які дозволяють не змінювати планування в квартирі докорінно, їх потрібно знати і вміти використовувати при переплануванні в однокімнатній квартирі. Сюди відносяться колірні прийоми. У маленьких приміщеннях використовувати світлі тони, які візуально збільшують простір.


Цветовая гамма и светлые тона

Якщо на великі вікна не вішати великі і важкі штори, то вони теж буду сприяти візуального розширення простору. Що стосується вибору стилю дизайну інтер'єру, то краще вибрати не великоваговий варіант. Класичний стиль тут навряд чи підійде, але зате мінімалізм це як раз те, що потрібно. По цьому ж принципу слід вибирати меблі: важке різьблене дерево будуть займати багато простору, який можна звільнити для інших цілей. Зате маленькі речі допоможуть створити відчуття невагомості в кімнаті.

Природно, перепланування однокімнатної квартири є важким заняттям. Але, вклавши в нього сили, можна отримати приголомшливий результат, який допоможе зрозуміти, що і з невеликої квартири можна зробити велике приміщення, де поміститься все, що потрібно.