Пластикові вікна з потрійним склопакетом

17.01.2021
1 408
Admin

Окна с тройным стеклопакетом

  1. Плюси пластикового вікна з потрійним склопакетом
  2. Нові розробки вікон ПВХ

Років 20 тому, коли наша економіка перебувала в зародковому стані, так популярні нині пластикові вікна і його комплектуючі ввозилися з-за кордону. Дозволити придбати і поставити їх могли тільки заможні люди. Однак, заповзятливий російський народ швидко зметикував" прибутковість нового бізнесу і освоїв технологічний процес вікон ПВХ з вітчизняної сировини тут, в Росії. І не прогадав... В наш час покупку і установку вікон з пластика можуть дозволити собі пересічні росіяни.Самостійна установка вікон ПХВ не рекомендується. Це може позначитися на їх експлуатаційних властивостях.Пластикові вікна з потрійним склопакетом монтуються, встановлюються фірмою, з якої необхідно підписати договір, де необхідно обумовити всі нюанси роботи: терміни, постачання, гарантії у разі вылезших «похибок» і т. д.

Плюси пластикового вікна з потрійним склопакетом

Плюсы пластикового окна с тройным стеклопакетом

Теплоізоляційні елементи в пластикових вікнах відмінно тримають тепло, зводять на «ні» проникнення вуличного пилу. Дизайн вікон ПХВ - найдивовижніших форм, є, де розгулятися фантазії! Установка вікон з потрійним склінням збільшує ці достоїнства. Такі пластикові вікна вважаються найбільш популярними і затребуваними. Вікно з потрійним склінням складається з двухрамной конструкції. Рама всередині складається з склопакета, а зовні рама виконана з одного скла. Для того, щоб повністю «ізолювати» квартиру від вуличного шуму (до 50децибел), застосовують склопакети оригінальної конструкторської думкою:з різною товщиною скла. У першій стулці з зовнішньої сторони ставлять склопакет товщиною 9 мм, з внутрішньої сторони - 6 мм, в другій стулці, навпаки, змінюють розстановку стекол в зворотному порядку. Сторонній звук, проходячи через скло різної товщини, пропускає різні резонансні коливання, згасає і ізолює квартиру від шуму і створює комфортні умови проживання. Ще один «плюс» таких вікон. При пожежі такі вікна стають непереборною перешкодою для вогню: термостійкі скла не пропускають кисень і «душать» вогневої вогнище.

Нові розробки вікон ПВХ

Новые разработки окон ПВХ

Ноу - хау вікон ПХВ - скла «триплекс», влаштовані «вафельним» способом: багатошарові скла, між якими розташована прозора плівка. Таке вікно дуже міцно, при ударі воно не розбивається, а тільки дає тріщини. Вікна з «Триплексу» будуть неприступною фортецею для різного виду шахраїв та злочинців. Технічна думка постійно працює над удосконаленням пластикових віконних конструкцій. Цілком можливо, що на ринку пластикових вікон ми побачимо не тільки нові дизайнерські думки, але і нові конструкторські рішення. Рекомендуємо Прочитати статтю "Чому потіють вікна в будинку?".

Красивое пластиковое окно с тройным стеклопакетом

Читайте також: