Плюси і мінуси коркової підлоги

17.01.2021
1 871
Admin

Плюсы и минусы пробкового пола

  1. Плюси коркової підлоги
  2. Мінуси коркової підлоги
  3. Клеящееся покриття
  4. Плаваюче покриття

Підлогових покриттів безліч і при обробці квартири є з чого вибрати. Можна віддавати перевагу ламінат, паркет або паркетну дошку, килимове покриття, але пробку можна вважати найкращим покриттям здебільшого властивостей. Якщо ви ще сумніваєтеся про необхідність вибору пробки, то в цій статті ми розповімо про всі плюси і мінуси коркової підлоги. Антиалергенність і екологічність - це перше, на що слід звернути увагу, коли вибираєш підлогове покриття. Це пояснюється як характеристиками самої кори, так і тим, що технологічно виготовлення пробки, не дивлячись на нове обладнання, що бере участь у виготовленні, по суті, залишається тією ж, що і сотні років тому.

Плюси коркової підлоги

Плюсы пробкового пола

Екологічна Пробка у всьому - навіть в способі, яким її отримують. З дорослого дерева знімається певний шар кори, що не приводить до смерті коркового дерева. Шар відновлюється приблизно через шість - вісім років і його знімають знову.Відмінна звукоізоляція - також, незаперечна перевага коркового покриття - пробку частенько застосовують в звукозаписних студіях у вигляді звукоізолюючого матеріалу. М'якість покриття, теплоізоляція, стійкість до вологи - теж гідності покриття з пробки.

Пробка не збирає бруд і не тягне до себе пил, тому досить робити просту вологе прибирання.

Мінуси коркової підлоги

Існує думка, що пробка, як матеріал, ненадійна, схильна до деформації і погано стійка до фізичних дій. Частково це вірно - не рекомендується на пробкова підлога ставити ліжка, шафи, так як вони залишають помітні сліди. Однак, наприклад, стільці і шпильки не залишають ніяких слідів. Тому під ніжки меблів, що знаходиться на одному місці необхідно підкладати підставки, які знижують на підлогу тиск.

Защитные насадки на ножки мебели для защиты пробкового пола

Якщо пересувати важкі меблі час від часу на кілька сантиметрів, то місце "самовосстанавливается" завдяки унікальній структурі, що полягає у великому числі повітряних мікробульбашок, стискальних під тиском, а з його зникненням з часом розширюються до вихідного стану, в результаті випрямляючи деформоване місце.

Коркове покриття, досить дороге задоволення.

Клеящееся покриття

Клеящееся пробковое покрытие

В залежності від матеріальних можливостей, переваг і інших факторів можна взяти замкове (плаваюче) покриття або клеящееся. Ці покриття досить сильно відрізняються. Клеящееся покриття являє собою плитки міліметрів по чотири - шість товщиною, а розміром, в більшості випадків, тридцять на тридцять сантиметрів і часто вкриті воском або лаком. Клеяться пластини на підкладку з фанери (пробки або іншого матеріалу) або ж на вирівняну підлогу, для того, щоб уникнути нерівності. Спосіб наклеювання безпосередньо залежить від клею, отже, треба прочитати інструкцію до нього, перш ніж братися за поклейку. Починати слід з центру кімнати, для зменшення огріхів від можливої відмінності плиток. Такі покриття можна класти і на кухні та у ванній і туалеті, тому що воно є вологостійким.

Плаваюче покриття

Плавающее пробковое покрытие

Плаваюче покриття - це довгі плити товщиною до одинадцяти - дванадцяти міліметрів, схожі на ламінатні плити, з кріпленням паз-шпунт. Його можна укладати і на лінолеум, на цементну стяжку, і на дерев'яну підлогу. Причому підкладка не є обов'язковим, але рекомендується. Крім того, частині цього підлоги змінюються дуже просто. Мінус плаваючої підлоги по вологостійкості, яка дещо нижче за рахунок того, що його основа зроблена не з пробки, а з дерева. На таку підлогу не рекомендується проливати рідина - основа плити може набрякнути.

Пробковый пол в красных тонах

Пробковый пол с художественными дополнениями

Кухня с белым пробковым покрытием

Красивый пробковый пол под старину

Художественный пробковый пол

Красивый пробковый пол

Красивый дизайнерский пробковый пол

Читайте також: