Підготовка балкона до склінню

17.01.2021
1 991
Admin

Как подготовить балкон к остеклению

  1. З чого почати підготовку
  2. Способи зміцнення балкона
  3. Відео

Хтось раніше, а хтось трохи пізніше, але практично всі власники квартир одного разу починають замислюватися про засклення свого балкона. І правильно. Адже, по-перше, це дозволяє дещо збільшити корисну площу квартири, а по-друге - кімната, що має вихід на балкон, стає значно тепліше, що сприятливо позначається на створенні загальної комфортної температури для проживання. Деякі умільці навіть примудряються зробити з балкона додаткову невелике житлове приміщення, обладнавши його під кабінет або майстерню.

Необхідно пам'ятати, що підготовка балкона до склінню є необхідним і важливим етапом перед початком монтажу віконної системи.

З чого почати підготовку

С чего начать подготовку

На самому початку попередньої підготовки зазвичай виконується аналіз стану балкона в технічному плані. Може виявитися, що наявне огорожа не в змозі витримати навантаження, яку створить встановлений віконний профіль з алюмінієвого або ПВХ). Причини можуть бути різними:

  • старість;
  • наявність різного роду пошкоджень;
  • конструктивні особливості балкона;
  • матеріали невисокої якості.

Як бачите, перед установкою системи скління доведеться зайнятися ретельним зміцненням парапету вашого балкона.

Як ви вже встигли зрозуміти, зміцнення парапету - це найважливіший етап підготовки балкона до подальших робіт по склінню. Основне його завдання полягає в забезпеченні абсолютної надійності балконного огородження при зростаючій навантаженні, яку буде давати встановлена віконна система. При проведенні робіт по зміцненню парапету за бажанням власника можна також попутно змінити його висоту.

Способи зміцнення балкона

Яким чином зміцнювати балкон, залежить від кількості майбутньої допустимого навантаження на нього. Зміцнення можливо:

  • Металом. В даному випадку зміцнення полягає в частковому приварювання металевих куточків або повній заміні всього балконного огородження, виготовленого з металу. Як правило, якщо балкон зміцнюється металом, створюється досить міцна зварна конструкція, як би «обв'язує» старий парапет. Вона жорстко кріпиться до зовнішньої стіни будинку. Ця металева конструкція надалі зможе взяти на себе всю основну навантаження балконних системи скління. Такого спосіб зміцнення універсальний і хороший тим, що придатний для будь-якого балкона, нехай навіть самого старого.

Укрепление балкона

  • Піноблоками (пінобетонними блоками). Даний будівельний матеріал наділений відмінним теплозберігаючими властивостями. До того ж він довговічний, міцний і є екологічно чистим матеріалом. Використовувані в якості зміцнення піноблоки дозволяють не тільки зміцнити балкон, а ще й попутно утеплити його. Кладку слід зміцнювати армуванням. Але у цього прекрасного матеріалу є недоліки: велику вагу і значна ширина, а це впливає на обмеження його застосування у разі занадто вузькі або старих балконів.

Укрепление пеноблоком

Для додання естетично приємного виду парапет балкона можна обшити зовні оцинкованим залізом або сайдингом, що додатково створює йому надійний захист від негативного атмосферного впливу.

На наступному етапі підготовки необхідно прибрати з балкона давно зберігаються непотрібні предмети і старі речі.

Обшивка сайдингом пеноблоков

Потім слід очистити балкон від пилу і забруднень. Усі наявні щілини та дірки, а також зазори між парапетом і бічною панеллю потрібно ретельно закрити (можна використовувати монтажну піну).

Тепер, після всіх пророблених робіт, можете кликати фахівців-склярів. Скління балкона краще довірити кваліфікованим професіоналам, оскільки погано закріплене скло може в будь-який момент вийти на вулицю, що може спричинити за собою чималі неприємності крім фінансових витрат.

Відео

Пропонуємо вашій увазі відеоролик, який демонструє зміцнення балкона перед заскленням.

Читайте також: