Підлоги Кнауф своїми руками

17.01.2021
2 675
Admin

Полы Кнауф своими руками

 1. Технологія монтажу
 2. Робота правилом
 3. Покриття клеєм елементів підлоги і фіксація їх саморізами
 4. Вирівнювання за допомогою трамбування

Підлоги Кнауф своїми руками можна використовувати у приміщеннях, призначених як для житла, так і для офісу з середньою механічним навантаженням. Крім цього такі підлоги допомагають вирівняти підставу і поліпшити теплові і звукові ізоляційні характеристики. Зверху Кнауф може бути покрита паркетом, ламінатом, лінолеумом, плиткою та іншими матеріалами.

Технологія монтажу

Измерение высоты пола лазерным уровнем

Використовуючи лазерний або водний рівень, необхідно відзначити висоту майбутнього підлоги по всьому периметру. До найвищої точки підлоги додається 2 см (шар засипки з керамзиту). Товщина рівня готового статі буде дорівнює отриманій висоті плюс 2 см - збірне основу.

Перш ніж засипати керамзит, необхідно закрити всі щілини і отвори в поверхні підлоги. Для цього добре підійде швидко застигає алебастр. Всі електричні дроти потрібно попередньо укласти в гофру і притиснути до підлоги. Шар керамзиту над гофрованою трубою повинен бути не менше 2 див.

Засыпание пола керамзитом

Бетонна основа покривається пароізоляційним матеріалом (поліетиленова плівка) внахлест на 20 см, після чого всі стики обробляються скотчем. При цьому стежте за тим, щоб край матеріалу заходив на поверхню стіни, перевищуючи висоту підлоги, закріпивши його скотчем. Якщо основа виконана з дерева, її необхідно покрити бітумною або пергаментним папером, вирізаної по периметру.

Пароизоляция пола

Для кращого поглинання шумів при ходьбі, необхідно прикріпити кромочную стрічку на всіх стінах, в місцях примикання до підлоги. Кромочная стрічка з поролону має 10 см завширшки та 1 см в товщину, буває самоклеюча, так і проста, яка кріпиться скотчем.

Робота правилом

Схема укладки пола Кнауф

 • Перший профіль необхідно розташувати біля стіни, а наступний на відстані 1,5 метрів від нього (розмір правила) і так всі наступні профілі, при цьому необхідно дотримуватися паралельність.
 • Далі потрібно встановити висоту профільних точок. Для чого від рівня шару засипки з керамзиту необхідно відняти 4,9 див. Отримана висота визначає найвищу точку профілю по відношенню до шнурівці.
 • Потім потрібно підняти профіль до даної висоти, натягуючи при цьому нитка і встановлюючи направляючий профіль з допомогою косинця. Під профіль підкладаються різні дощечки і залишки ГВЛ.
 • Після того як настановні роботи завершені, варто перевірити позначки рівня направляючого профілю. Установка профілю повинна бути виконана ідеально рівно. Для того щоб на профілі не було прогинів, необхідно робити підставки під ним з кроком 70-80 див.
 • Проміжки між напрямними засипаються керамзитом. Цей процес необхідно здійснювати в респіраторі. Далі шар керамзитовою крихти розрівнюється широким шпателем і правилом.
 • Вирівнявши шар правилом, профіль потрібно прибрати і перекласти його подалі, витягнувши з крихти всі підкладки. Залишилися отвори заповнюються аналогічним способом.
 • Щоб зібрати елементи підлоги, необхідно змонтувати острівці з квадратів ГВЛ, ДСП або фанери. Острівці конструюються на шарі керамзиту, і вже по них можна ходити. Якщо керамзитовий шар близько півметра, він може трохи просісти під масою людини, тому його доведеться доповнити і розрівняти за допомогою гладилки.
 • Далі з допомогою лобзика (пилка з грубим різом) відпилюють шип зверху, це можна визначити по гладкій поверхні.
 • Перший ряд збирається з допомогою клею і спеціальних саморезов для ГВЛ. Щоб полегшити собі завдання, можна наповнити клеєм пляшку з пластику, попередньо зробивши в її кришці кілька отворів. Кріплення саморезов здійснюється дрилем або шуруповертом. Не потрібно попередньо робити отвори для шурупів.

Покриття клеєм елементів підлоги і фіксація їх саморізами

Складання початкового ряду визначить хід подальшої роботи, тому необхідно діяти дуже акуратно. Після складання першого ряду, острівці можна прибрати, пересуваючись по ньому. Таким же чином збирається весь підлогу.

Вирівнювання за допомогою трамбування

Використовуючи правило розміром 2 метри, виявляються всі похибки рівня і робляться відмітки. З цілісного листа ГВЛ видаляються торцеві шипи, порівнюючи його зі зміщеним листом. Правилом виявляємо нерівності. Далі треба взяти аркуш і поставивши зрізаною стороною на підлогу обережно постукати по поверхні для її вирівнювання. Не варто стрибати по поверхні, намагаючись її осадити, оскільки тут необхідний удар більшої тяжкості.

Завершальними роботами стануть видалення надлишок кромочной смуги і поліетиленової плівки зі стіни, використовую канцелярський ніж.

Для того щоб приховати отвори від саморізів і закрити стики на поверхні підлоги, необхідно скористатися шпаклівкою "Фугенфюллер" на основі гіпсу.

Шпатлевка Фугенфуллер

Варто врахувати, що якщо товщина керамзитного шару складає більш як 60 см, підлога необхідно покрити одношаровими листами ГВЛ з товщиною в 1 см.

Читайте також: