Профнастил для забору

17.01.2021
2 312
Admin

Профнастил для забора

 1. Переваги паркану з профнастила
 2. Види покриття для профнастилу

Паркан є одним з перших елементів в будівництві заміського будинку. Найчастіше для зведення огорожі використовуються звичайні дошки, але в більшості випадків вони не дають повноцінного закриття території, то там, то тут з'являються щілини, а самі дошки не довговічні і всі знають, що їх без праці можна відірвати. Тому сьогодні мова піде про паркан з профнастилу, - сучасного будівельного матеріалу, з успіхом завойовує ринок і викликає схвалення професіоналів в області будівництва.

Профнастил для забору.

Не кожен власник заміського ділянки може дозволити собі будівництво залізобетонного або цегляної огорожі по всьому периметру ділянки. Так з'явилася чудова альтернатива - паркан з профнастилу, дозволяє зробити красивий, повністю закриває територію паркан і найголовніше, паркан з профнастилу дозволить вам істотно заощадити на будівництві паркану.

Переваги паркану з профнастила

Основні переваги паркану з профнастилу:

 • Швидкий процес встановлення паркану з профнастилу;
 • Профнастил не проникний, і має висоту до 7 метрів, що дозволить надійно захистити вашу ділянку від сторонніх спостерігачів;
 • Звукоотражающая функція паркану з профнастилу також дозволить зменшити шум від зовнішніх джерел, так і перешкоджає виходу звуку з території дільниці;
 • Установка паркану з профнастилу може бути встановлений своїми руками без залучення додаткових фахівців;
 • Існують приємні колірні рішення профнастилу для забору, дозволяють підібрати потрібний колір для вашого забору;
 • Строк служби огорожі з профнастилу: для оцинкованого - до 20 років; з полімерним покриттям - 30 років і більше.

Профнастил для забору являє собою оцинковані сталеві листи товщиною від 0,5 мм Настійно не рекомендуємо використовувати листи тонше 0,5 мм. Процес завдання профнастилу хвилеподібною поверхні здійснюється шляхом профілювання:

Производство профнастила для забора

Виготовлення профнастилу для забору.

Види покриття для профнастилу

Різні виробники випускають різні види покриття для профнастилу:

 • Оцинковка. Гарячий метод, при якому на сталевий лист наноситься цинк завтовшки 25 - 30 мкм. Даний вид стінового профнастилу є найбільш дешевим - близько 160 руб/м2;
 • Полімерне покриття з синтетичних смол або пластмас. Дане покриття наноситься поверх вже нанесеного цинкового. При цьому додається пігмент, що надає профнастилу для забору яскравий насичений колір. Дане покриття істотно міцніше звичайного оцинкованого. Ціна на профнастил з полімерним покриттям складає близько 230 руб;
 • Поливинилхлоридное покриття (пластизолевое) - найбільш міцне покриття, стійке до будь-яких механічних пошкоджень. Але даний вид боїться високих температур понад 800 оС, при яких втрачає свої властивості. Товщина пластизолевых листів збільшується за рахунок нанесення покриття (до 200 мкм). Ціна профнастилу для забору з таким покриттям становить близько 260 руб/м2.

При виборі профнастилу для забору, зверніть на величину гофри. Не слід вибирати листи з висотою гофри вище 21 мм (вони дорожче), так як велика висота призначена для покрівлі і розрахована на сезонні навантаження снігу.

Технологію будівництва паркану з профнастилу ви можете прочитати в спеціальній статті "Паркан з профнастилу своїми руками".

Читайте також: