Рекомендації по вибору котлів опалення

17.01.2021
1 276
Admin

Рекомендации по выбору котлов отопления

Кожне приміщення унікально і неповторно по-своєму. Відповідно, підхід до його опалення також буде істотно відрізнятися між собою. Так, заміський будинок має свою специфіку, яку обов'язково необхідно враховувати при виборі опалювальної системи для нього. Її макет складається з наступних елементів: електричного котла, батареї-радіатора, труб і пульта управління.

Всі сучасні системи опалення можна розділити на три основні групи. Перша з них - міська. Інше її назва - теплоелектроцентраль. Це централізована система опалення, яка останнім часом все більше втрачає свою популярність з-за постійних перебоїв як раз в той час, коли тепло в будинку найбільш затребуване. Інший тип системи опалення - це селищний. Тут одна котельня обслуговує весь селище, село або село. Третій тип - індивідуальні котли опалення, кожен з яких призначений для обігріву окремо що стоїть будинку.

Схема отопления

Питання з опаленням приміщення найбільш гостро стає влітку. Це як раз самий сезон будівництва і обробки заміських будинків. Грамотна опалювальна система вимагає прокладки десятків метрів труб, а робити це після завершення обробки недоцільно, оскільки доведеться руйнувати вже готові підлогу і стіни.

Краще всього довірити процес вибору опалювальної системи професійним монтажникам. Вони можуть прорахувати можливі тепловтрати, а тому скажуть, яку саме потужність повинен мати котел на дане приміщення, скільки в ньому має бути радіаторів і яка повинна бути довжина труб. Це - основні параметри для вибору котла для заміського будинку.

Котлы Теплодар

Опалювальні котли "Теплодар" являють собою основу індивідуальної системи опалення. Дані системи бувають одноконтурними і двоконтурними. В першому випадку забезпечується просте прогрівання приміщення в холодну пору року. Двоконтурні ж опалювальні системи багатофункціональні, і крім обігріву повітря ще і нагрівають водопровідну воду. В результаті в будинку під час експлуатації такого опалювального обладнання постійно гаряча вода. У одноконтурної системи є одна спіраль з теплоносієм. У ролі останнього може виступати як проста вода, так і антифриз. Теплоносій нагрівається в казані і проходить по радіаторів і труб, після чого знову повертається в котел. Обігрів приміщення буде тривати до тих пір, поки діє ця циркуляція. Практика показує, що одноконтурні опалювальне устаткування хоч і володіє меншими функціональними можливостями, але все ж є більш довговічним і стійким, ніж двоконтурні аналоги. Останні виходять з ладу набагато частіше.

Читайте також: