Ремонт дитячої кімнати своїми руками

17.01.2021
3 520
Admin

Ремонт детской комнаты своими руками

  1. Підбираємо приміщення для ремонту
  2. Вибираємо меблі для дитячої кімнати
  3. Яке підлогове покриття вибрати для дитячої?
  4. Загальні нюанси ремонту дитячої кімнати
  5. Ремонт в дитячій кімнаті фото:

Безумовно, в нашому житті немає нічого важливішого дітей. Нам потрібно прагнути максимально спростити їх життя, домогтися максимального її комфорту. Тому і ремонт приміщення дитячої потрібно чітко планувати, а саме його виконання вести максимально відповідально.

Перш, ніж починати ремонт дитячої кімнати своїми руками, потрібно вирішити питання інтер'єру. Нічого надто складного в цьому немає. Відштовхуйтеся від того, що приміщення потрібно максимально наповнити світлом і розвантажити, зробивши тим самим ідеальну зону для ігор. Якщо ви робите кімнату для хлопчика, то керуйтеся синім колірним рішенням, якщо ж для дівчинки - більш яскравим рожевим.

Підбираємо приміщення для ремонту

Подбор помещения для ремонта

Отже, перед початком ремонту дитячої кімнати своїми руками слід підібрати найбільш відповідне для неї приміщення. Намагайтеся вибирати кімнату, яка була б досить далеко від кухні і вітальні, а також розташовану на сонячною і теплою стороні. Якщо ж немає можливості виділити подібне приміщення, то подбайте про грамотному обладнанні освітлення.

Віддавайте перевагу установку точкових світильників, вони найбільш підходять при ремонті дитячої своїми руками. Крім того, організуйте приміщення так, щоб його максимально легко було прибирати, тобто не захаращувати кути, обмежуйтеся мінімумом меблевого набору.

Вибираємо меблі для дитячої кімнати

Выбор мебели для детской комнаты

При виборі меблів та матеріалів для проведення ремонту дитячої кімнати своїми руками, орієнтуйтеся на ті, що мають максимально натуральний склад. Колірне рішення повинно ґрунтуватися на теплих і світлих, але не надмірно яскравих тонах. З меблевих моделей варто порадити трансформери, які можуть "рости" разом з вашим чадом. Меблі подібної конструкції не змусить вас витрачати зайвих коштів.

При вирішенні проблеми вікна краще встановити сучасний склопакет. Якщо ви зберетеся відновлювати стару віконну конструкцію, процес може серйозно затягнутися, так як результат повинен бути ідеальним. Потрібно закладати навіть найменші щілини. Колір віконної рами вибирайте так само, як і для стін, щоб він не дратував погляд. Пам'ятайте, що фарба не повинна бліковать, якщо на неї буде потрапляти сонячне світло.

Хорошим способом оформити стелю при ремонті дитячої своїми руками буде обклеювання його шпалерним полотном, що імітує зоряне небо. Подібне рішення здатне сподобатися будь-якій дитині.

Яке підлогове покриття вибрати для дитячої?

Выбор напольного покрытия для детской комнаты

При дуже малому віці дітей, в ролі підлогового покриття краще віддати перевагу ламінат або лінолеум. Ці види найбільш стійкі до вологого прибирання. В дитячу для дітей більш старшого віку можна укласти і килим, що має досить короткий, але при цьому дуже м'який ворс.

Пам'ятайте, що невгамовна дитяча енергія повинна обов'язкова мати вихід. При цьому, потрібно обов'язково керуватися правилами безпеки. Таким чином, гарним доповненням до ремонту дитячої кімнати своїми руками, стане встановлення дитячого спортивного комплексу. Допомогти в цьому може і ліжко двоярусне, діти дуже люблять використовувати її для ігор.

Загальні нюанси ремонту дитячої кімнати

На закінчення нашої статті про ремонт дитячої своїми руками, розглянемо деякі загальні нюанси.

  1. Безпека. Уникайте в дитячій наявності гострих кутів, а також місць, про які дитина могла б затнутися. Оптимальний матеріал для дитячої кімнати - дерево, як максимально екологічний.
  2. Наявність дрібних деталей. Психологи стверджують, що дрібний візерунок в оформленні шпалер сприяє розвитку уяви. Дитячі ж малюнки використовувати в оформленні цієї кімнати не варто.
  3. Стіл і стілець. Заздалегідь подбайте про придбання цих двох предметів. При виборі керуйтеся, щоб стіл мав досить велику площу, а стілець володів значним рівнем стійкості.
  4. Для ліжка обов'язково придбайте хороший ортопедичний матрац, щоб зберегти спину дитини.

Ремонт в дитячій кімнаті фото:

Красивая детская комната в двух тонах

Светлая детская комната

Красивое решение для детской комнаты

Детская комната в светлых тонах

Красивая и дорогая обстановка детской комнаты

Красивая детская для девочки после ремонта

Эргономичная мебель для детской

Уютная детская для маленьких детей

Красивая детская для девочки в розовых тонах

Компактная детская в фиолетовых тонах

Читайте також: