Ремонт стелі в туалеті

17.01.2021
2 709
Admin

Ремонт потолка в туалете

  1. Підвісна стеля для туалету
  2. Рейкова стеля для туалету
  3. Натяжні стелі для туалету
  4. Обробка стелі плиткою

Рад, стосовно ремонту стелі в туалеті можна дати досить багато, особливо якщо брати до уваги наявні зараз на ринку будівельні матеріали. У даній статті ми дамо корисні будівельні поради, як зробити ремонт стелі в туалеті і розглянемо ці приклади на конкретних випадках.

Підвісна стеля для туалету

Подвесной потолок для туалета

В туалеті можна виконати підвісна стеля. У такому випадку вам треба використовувати тільки матеріали з високою вологостійкістю, тому що в туалеті, як і у ванній, вологість досить висока. Що ж стосується фарбування стелі вологостійкими покриттями, то даний спосіб може бути застосований лише у випадку обробки елементів підвісної стелі з усіх боків.

Якщо у вас в туалеті висока стеля, то він без сумніву дещо псує приміщення туалету. Для виходу з такої ситуації слід скористатися порадами дизайнерів і зробити стелю більш темного кольору по відношенню до стін. Також вам допоможуть світильники, які слід розміщувати так, щоб світло на потрапляв на стелю. Таким чином відбудеться зсув уваги на обробку стін і приємну забарвлення сантехніки. Після чого недолік високої стелі просто зникне з поля зору.

Рейкова стеля для туалету

Реечный потолок для туалета

В туалеті також можна зробити рейкова стеля. Даний стеля буде справжньою прикрасою. Встановлюється даний стеля наступним чином. Виготовляється металева рамка, на яку згодом кріпляться профільовані смуги з оцинкованої сталі. А називається цей спосіб рейковим тому, що матеріал по своїй формі нагадує форму рейок деревного матеріалу. Даний рейкова стеля зазвичай має дзеркальну срібну або золоту поверхню, роблячи приміщення більш освітленим і просторим.

Натяжні стелі для туалету

Натяжной потолок для туалета

Також в туалеті можна встановити натяжні стелі, про достоїнства яких ви можете прочитати в окремій статті. Дані стелі, безумовно, красиві і задовольняють всім необхідним вимогам, пропонованим до стель у туалеті. Єдиним мінусом таких стель є їх вартість, в іншому ж відношенні це прекрасний варіант при ремонті стелі в туалеті.

Обробка стелі плиткою

Отделка потолка зеркальной плиткой

Найбільш часто використовуваними і надійними способами обробки стелі в туалеті є оздоблення стельової плиткою, а також фарбування лакофарбовими матеріалами. Плитка дозволить приховати нерівності стелі і є одним з найбільш економічних способів ремонту стелі в туалеті. Лакофарбові матеріали слід вибирати з урахуванням вологостійкості. Більш детальну інформацію про лакофарбових матеріалах і плитці ви можете прочитати в наших статтях.

Вибір залишається за вами. В цілому слід сказати, що всі перераховані варіанти є перевіреними і надійними рішеннями для ремонту стелі в туалеті. Тому вам залишається визначитися з вибором і втілювати ідею в життя. В цьому вам зможуть допомогти статті, представлені на нашому сайті, допомагають зробити все своїми руками.

Натяжной потолок в ванной

Зеркальный плиточный потолок

Читайте також: