Види і типи ролет


Роллеты на окна

Ще деякий час тому захиститися від можливого незаконного проникнення в житло через вікна могли допомогти тільки гратчасті конструкції. Мають далеко не витончений вигляд, вони часом перетворювали приміщення в подобу тюремної камери. Сучасною альтернативою цій не дуже естетичної конструкції стали ролети на вікна: надійні і не псують загального архітектурного вигляду споруди. Можна сказати, що лише ролетам під силу надати мінімум впливу на зовнішність будівлі. У містах, мерія яких дуже ретельно стежить за дотриманням зовнішності будівель, ролети на вікна особливо актуальні.

Ролети на вікна


Оконные роллеты

Виробляються захисні ролети з різноманітних сплавів алюмінію, тобто матеріалу екологічно безпечного, міцного і не боїться іржі. Абсолютно не боїться алюміній також сонячного впливу, опадів і температурних змін. Якими б жорстокими не були регіональні кліматичні умови, захисні ролети не втратять своїх захисних характеристик. За допомогою різноманітності нинішніх полімерних покриттів, ролети на вікна можуть володіти різноманітними колірними рішеннями, при цьому підтримувати їх першокласний зовнішній вигляд дуже просто: мити їх нескладно, а пил до них майже не липне.

Ролети, які будуть встановлені на вікна, можуть мати приводи різних типів. Клієнт може вибрати як звичайний ручний привід, так і більш сучасний і зручний електричний. Якщо в приміщенні небагато вікон і великими розмірами вони не відрізняються, можна віддати перевагу і простий ручний привід. Якщо ж приміщення досить велике, та й площа вікон вельми солідна, краще зупинитись на приводі електричного типу.

Звичайно, ролети на вікна можуть виручити не тільки господарів звичайних квартир, але і власників торгових павільйонів та магазинів. Вони здатні захистити товар від посягань грабіжників, і вберегти його від псування під прямими променями сонця.


Защитные функции роллет

Крім того, грамотне використання ролет здатне зменшити температуру в приміщенні. Частина сонячного тепла буде просто відбиватися, а тому і покупці, і персонал можуть відчувати себе значно краще. Більш того, в зимовий час захисні ролети, навпаки, можуть уберегти магазин від холоду. Конструкція не дає теплу залишати приміщення, а тому не доведеться на повну потужність включати опалювальні радіатори, витрачаючи тим самим величезні суми.

Гаражні ролети


Гаражные роллеты

Значної популярності зараз змогли добитися і гаражні ролети. Вони можуть похвалитися цілим рядом переваг. Почнемо з того, що з їх допомогою можна неабияк заощадити площу. Згадайте стандартні розпашні ворота. Вони вимагають значного простору, щоб можна було відкривати їх без проблем. Гаражні ролети, під час відкриття, просто піднімаються вгору, не вимагають ні сантиметра зайвого простору, роблячи гараж багаторазово компактніше.

Основними частинами, складовими дану конструкцію, є короб, направляючі профілі та рулонне полотно. Рулон являє собою панелі з алюмінію або сталі, з'єднання яких виконано з допомогою спеціальних шарнірів. В якості додаткового армуючого речовини використовується поліуретан, який заповнює порожнечу в панелях.

Гаражні ролети виконані, в основному, зі сталі, є максимально стійкими до злому моделями. Алюмінієві ж більш піддатливі, але з тим і більш легкі і зручні в експлуатації. Щоб ще більше полегшити користування гаражними ролетами, варто встановити дистанційне керування і електричний привід. З його допомогою можна буде відкрити ворота, не виходячи з автомобіля, просто подавши команду відповідним брелоком-пультом.

Вибираємо ролети в залежності від їх функцій


Выбор роллет в зависимости от функций

На завершення, знову повернемося до ролет, жалюзі, встановлювати які рекомендовані звичайні квартири. Вибирати профіль потрібно з урахуванням функцій, які ви буде покладати на нього.

Щоб зберегти скло і захистити його від каменя, слід вибирати звичайний профіль, виконаний методом роликової прокатки, всередині якого знаходиться твердий або м'який поліуретан. Такі ролети жалюзі цілком витримують сильні удари. Від особливо сильного впливу ламелі можуть трохи деформуватися, але на загальних захисних властивостях це майже не позначиться, і ролети жалюзі можуть експлуатуватися далі.

Щоб уберегтися від злому, потрібно встановлювати профіль екструзійний, здатний закрити навіть дуже великий віконний проріз. У порівнянні з конструкцією роликової прокатки він може забезпечити набагато більшу стійкість до силового впливу.

Монтаж ролет, жалюзі підрозділяється на накладній і вбудований. Вбудований монтаж передбачає встановлення конструкцію безпосередньо в отвір, тим самим допомагаючи досягти максимальної міцності. На жаль, це призводить і до невеликого зменшення світлового прорізу. Накладної спосіб монтажу ніяк не відіб'ється на площі світлового прорізу, але забезпечить трохи менший рівень безпеки.


Красивое сочетание роллет и дерева


Использование роллет для частного дома